přeskočit navigaci

poznávací zájezdy do celého světa
letos již 28. sezóna poznávacích zájezdů

Poznávací zájezdy - Česká republika

obj.č.500 Českosaské Švýcarsko

poznávací zájezd - Česká republika6-denní poznávací zájezd - Česká republika, od 14.8.2018, od 6 690 Kč
Výlet do divokého romantického kraje jehož působivé pojmenování vymysleli švýcarští malíři Anton Graff a Adrian Zing, kteří putovali v roce 1766 pěšky z Drážďan na hrad Königstein. Labské pískovce, mohutné tabulové hory, volně stojící skalní věže, lesy, louky a malebné soutěsky zde opravdu vytváří pohádkovou krajinu lákající k výletům. Na našem ...

obj.č.501 Zámky Moravy a Rakouska

poznávací zájezd - Česká republika5-denní poznávací zájezd - Česká republika, od 15.8.2018, od 5 990 Kč
Vychutnejte si atmosféru moravských hradů a zámků a přírodní jedinečnost Moravského krasu. Zájezd si zpestříte výletem do Rakouska k zámkům z doby Habsburků.

obj.č.502 NP Jižní Moravy a Alpy

poznávací zájezd - Česká republika6-denní poznávací zájezd - Česká republika, od 14.7.2018, od 6 990 Kč
Národní park Podyjí – Thayatal patří k nejmenším národním parkům na evropském kontinentu, ale svým významem, zejména jedinečnou geomorfologií a druhovým bohatstvím rostlin i živočichů je počítán k opravdovým přírodním skvostům obou zemí. Chráněná krajinná oblast Pálava představuje další významné území. Její jedinečný vápencový reliéf byl ...

obj.č.503 Zámky jižní Moravy a Rakousko

poznávací zájezd - Česká republika4-denní poznávací zájezd - Česká republika, od 14.6.2018, od 4 990 Kč
Tento zájezd v sobě zahrnuje to nejzajímavější z jižní Moravy a některá nádherná místa ze severního Rakouska. Rozhodně byste si neměli nechat ujít příjemné koupání v termálních lázních nedaleko hranic Laa an der Thaya, úžasné vodopády a soutěsky Ötscheru a nezapomenutelné údolí Wachau.

obj.č.504 Šumava a Bavorsko

poznávací zájezd - Česká republika6-denní poznávací zájezd - Česká republika, od 12.8.2018, od 5 990 Kč
Mnichov, Pasov, Regensburg, Bavorský les. To vše můžete navštívit a poznat během našeho týdenního zájezdu na Šumavu, na pomezí Čech a Bavorska. Přírodní krásy, lesy, jezera, hory a k tomu historická města jako je Pasov, Mnichov a Regensburg.

obj.č.505 Šumava, zámky a kláštery na Vltavě

poznávací zájezd - Česká republika5-denní poznávací zájezd - Česká republika, od 18.7.2018, od 5 290 Kč
Malebná krása Šumavy, lipenského jezera i dalších míst jižních Čech nabízí řadu krásných přírodních scenerií i unikátních historických památek. Ale nejen to je pro Vás připraveno v tomto našem zájezdu.

obj.č.506 Krásy Šumavy

poznávací zájezd - Česká republika7-denní poznávací zájezd - Česká republika, od 19.8.2018, od 7 590 Kč
Malebná krása Šumavy s táhlými svahy a hlubokými lesy přitahuje milovníky neporušené přírody a je lákavým cílem pro ty, kteří hledají fyzické i psychické zotavení. Vydejte se s námi procházet mělkými údolími, slatěmi a horskými úbočími tiché a poklidné Šumavy, stejně tak Bavorského lesa s okouzlující panenskou přírodou. Prožijte dovolenou v ...

obj.č.507 Adršpašské skály, NP Stolové hory a Orlické hory

poznávací zájezd - Česká republika6-denní poznávací zájezd - Česká republika, od 10.7.2018, od 5 990 Kč
Skalní města, krásné turistické trasy, Stolové hory v Polsku, dvě pěší trasy v Orlických horách a mnoho krásných historických staveb. To vše na našem šestidenním zájezdu s ubytováním v oblasti Náchoda.

obj.č.508 Beskydy, Malá Fatra, Polsko

poznávací zájezd - Česká republika7-denní poznávací zájezd - Česká republika, od 4.8.2018, od 7 490 Kč
Náš týdenní program v regionu Moravsko–slezských Beskyd vám nabízí aktivní formu letního odpočinku – turistiku, výlety za kulturními a historickými památkami tohoto regionu i přilehlých sousedních zemí Polska a Slovenska a samozřejmě i odpočinek u vody. Zájezd je vhodný pro turisty všech věkových kategorií, od dětí až po seniory.

obj.č.509 Krušné Hory s výletem parním vláčkem

poznávací zájezd - Česká republika6-denní poznávací zájezd - Česká republika, od 8.7.2018, od 5 990 Kč
Ještě před několika lety byly Krušné hory synonymem zničené krajiny. Dnes už toto klišé neplatí, naopak Krušné hory jsou romantickou oblastí s voňavými lesy, naučnými stezkami, dalekými rozhledy. Tento zájezd vás zavede i na německou stranu Erzgebirge a budete mít možnost nostalgicky zavzpomínat na dobu dávno minulou při jízdě parním vláčkem.

obj.č.510 Lázeňský trojúhelník, Francké Švýcarsko a Smrčiny

poznávací zájezd - Česká republika6-denní poznávací zájezd - Česká republika, od 5.8.2018, od 6 390 Kč
Podrobně navštívíme oblast západočeských lázní, před 150 lety mondénní centrum Evropy, dnes již krásně restaurovaná lázeňská města i přírodní rarity, vřesoviště a rašeliniště, zajímavé hrady. V Německu si prohlédneme romantickou oblast plnou bizarních skal a hradů Franckého Švýcarska i nádherné lesy a jezera příhraničních Smrčin.

obj.č.511 Malebné jižní Čechy a krásy Rakouska

poznávací zájezd - Česká republika6-denní poznávací zájezd - Česká republika, od 19.8.2018, od 6 490 Kč
Tento zájezd Vás zavede do oblastí, které v minulosti byly součástí českého státu a procházely společným vývojem. Navštívíte unikátně zachovalá historická města, hrady a zámky, i relativně nedotčenou přírodu. Uvidíte světově známé památky (Hluboká n.Vltavou, Český Krumlov), ale i méně známá místa Vitorazska či Novohradských hor.

obj.č.512 Krásy a památky Třeboňska

poznávací zájezd - Česká republika5-denní poznávací zájezd - Česká republika, od 23.7.2018, od 5 290 Kč
Pohodový poznávací zájezd do jižních Čech míří ke klenotu mezi našimi zámky - na Hlubokou, do nádherného jihočeského města Jindřichův Hradec, ale hlavně se zaměříme na poznání Třeboně mezi četnými rybníky v krásné jihočeské krajině.

obj.č.513 Putování po krásách Jeseníků

poznávací zájezd - Česká republika6-denní poznávací zájezd - Česká republika, od 29.7.2018, od 6 990 Kč
Jeseníky jsou velmi pestrou oblastí po stránce přírodní, kulturní i historické. Setkáváme se zde s horskou i podhorskou krajinou, původní květenou a mnoha historickými památkami včetně lidové architektury.

obj.č.514 Léto na Valašsku

poznávací zájezd - Česká republika6-denní poznávací zájezd - Česká republika, od 10.7.2018, od 6 390 Kč
V rámci tohoto týdenního zájezdu můžete navštívit historické památky, odpočívat u vody, při procházkách obdivovat přírodu a také během celodenního výletu zajet k sousedům na Slovensko.

obj.č.515 Zámky, památky UNESCO a přírodní krásy Moravy

poznávací zájezd - Česká republika6-denní poznávací zájezd - Česká republika, od 29.7.2018, od 5 990 Kč
Střední Morava je velmi rozmanitým krajem s bohatým historickým dědictvím a nádhernou přírodou. Naše trasy Vás zavedou na nejkrásnější místa moravských hor, seznámí Vás se zdejšími památkami UNESCO a hlavně budete moci ocenit nesmírnou rozmanitost šlechtických hradů, zámků a církevních staveb v tomto regionu.

© 2003-2018 CK MAYER & CROCUS - specialista na poznávací zájezdy s 28-letou tradicí
Doporučujeme: Poznávací zájezdy Latinská Amerika a Karibik | Eurovíkendy | Lyžování Itálie | Dovolená a Last Minute Řecko, Egypt, Kuba ... | Ubytování Františkovy Lázně | Cestování a turistika | Švýcarsko | Madeira | Turecko | Výměna odkazů