přeskočit navigaci

poznávací zájezdy do celého světa
letos již 26. sezóna poznávacích zájezdů

Poznávací zájezdy - Švýcarsko

obj.č.265 Alpská tour - nejkrásnější partie Alp pěti zemí

poznávací zájezd - Švýcarsko8-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, od 11.6.2017, od 12 990 Kč
Tento zájezd je svým zaměřením poznávací zájezd bez výrazné pěší turistiky. Zachycuje mozaiku nejkrásnějších alpských partií pěti zemí pro milovníky horských scenérií. Vydejte se s námi za nejznámějšími vysokohorskými velikány – německou Zugspitze, rakouský Piz Buin, švýcarský Matterhorn, francouzsko-italský Mont Blanc. Cestou budete obdivovat ...

obj.č.310 Švýcarské hory a termální lázně

poznávací zájezd - Švýcarsko9-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, od 1.7.2017, od 12 590 Kč
Zájezd spojuje vycházky v krásné alpské přírodě s relaxací v termálních lázních pod alpskými velikány v jedné z nejhezčích částí Švýcarska – kantonu Wallis.

obj.č.311 Různorodé Švýcarsko

poznávací zájezd - Švýcarsko9-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, od 5.8.2017, od 10 990 Kč
Od nejvyšších vrcholů Rhétských Alp po divoké soutěsky, od ledovců po přírodní parky, od horských jezírek po termální lázně a mnohé další poznáte v tomto krásném zájezdu, který míří do východní části Švýcarska.

obj.č.312 Švýcarské Alpy

poznávací zájezd - Švýcarsko8-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, od 5.8.2017, od 10 990 Kč
Další z turistických zájezdů tentokrát do nejatraktivnější alpské země – Švýcarska, kde se zaměříme na oblasti Bernských Alp, Rétorománskou část i malebný kanton Ticino. Ubytování na tomto zájezdu do Švýcarska je v chatě v horském středisku Andermatt pod průsmykem Oberalpass. Při výletu do kantonu Graubünden se seznámíte s rétorománskou částí ...

obj.č.313 Švýcarsko - Bernské Alpy

poznávací zájezd - Švýcarsko9-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, od 12.8.2017, od 11 990 Kč
Náš další turistický zájezd do Švýcarska nás zavede do Bernských Alp. Snad nikde jinde ve střední Evropě nesahají ledovce tak daleko do údolí jako v okolí Grindelwaldu ve Švýcarsku. V okolí je přes 300 km vycházkových cest a horských stezek, které spolu s řadou lanovek skýtají překrásné možnosti denních i polodenních výletů.

obj.č.314 Švýcarsko - Wallis

poznávací zájezd - Švýcarsko9-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, od 22.7.2017, od 12 590 Kč
Náš další zájezd do Švýcarska je zaměřern na poznání nejvyšší alpské skupiny Švýcarska - Wallisu. Ubytování je zajištěno ve středisku Saas Grund v kantonu Wallis, poblíž velmi známého střediska Zermatt na úpatí Matterhornu a nedaleko luxusního centra Saas Fee. Tato část Švýcarska nabízí nejvíce možností, jak se seznámit s alpskými ledovci a ...

obj.č.315 Švýcarsko - Wallis II.

poznávací zájezd - Švýcarsko9-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, od 28.7.2017, od 12 590 Kč
Krásu a půvab švýcarských Alp poznáte na zájezdu, který vás provede mimo jiné medvědí stezkou, alpskou květinovou stezkou a starou obchodní cestou Stockalperů.

obj.č.316 Švýcarsko - Wallis s kartou

poznávací zájezd - Švýcarsko8-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, od 9.7.2017, od 12 590 Kč
- místní lanovky a busy v ceně Lehká pěší turistika v nádherné oblasti pod „čtyřtisícovkami“ Walliských Alp Vás zavede do středisek Saas Grund, Saas Fee a okolí, kde projdete řadu krásných údolí, panoramatických cest, vyjedete lanovkami k úžasným výhledům a dotknete se i ledovců. V ceně zájezdu je pobytová karta, se kterou budete mít lanovky ...

obj.č.319 Švýcarsko na balkóně Alp

poznávací zájezd - Švýcarsko8-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, od 29.7.2017, od 13 490 Kč
- ubytování v hotelu Jen málo míst na světě skýtá tak úžasné výhledy na čtyřtisícové vrcholy jako oblast Vaudských Alp v okolí střediska Leysin a tolik možností k vycházkám v kouzelném prostředí švýcarských hor a jezer.

obj.č.442 Bodamské jezero, květinový ostrov Mainau + švýcarské perly

poznávací zájezd - Švýcarsko5-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, od 22.6.2017, od 5 990 Kč
Tento krátkodobý poznávací zájezd vás zavede k Bodamskému jezeru, botanické zahradě na ostrově Mainau a k největším vodopádům ve střední Evropě. Dále společně navštívíme městečko Lindau, St. Gallen, Luzern a Kostnici.

obj.č.444 Horskými vláčky po Švýcarsku

poznávací zájezd - Švýcarsko5-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, od 15.6.2017, od 6 190 Kč
Švýcarsko – uměli byste si tuto nádhernou alpskou zemi představit bez slavných červených vlaků? Určitě ne. Proto jsme, vzhledem k velké oblibě našich zájezdů s horskými Bernina expresy, připravili novinku, která se zaměřuje právě na slavné švýcarské horské vlaky a především ty, které projíždějí nejkrásnějšími partiemi švýcarských Alp.

obj.č.445 Švýcarsko, alpský okruh

poznávací zájezd - Švýcarsko7-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, od 14.7.2017, od 8 990 Kč
Takové geografické pojmy jako Mont Blanc, Matterhorn nebo Jungfrau, zná určitě každý z nás. K tomu si přidejte Luzern se slavným Kapličkovým mostem, hlavní město Bern a Ženevu u stejnojmenného jezera. To vše můžete poznat na našem zájezdu do alpské země Švýcarsko. Švýcarsko je totiž zemí ledovců a vysokých alpských štítů, ale také krásných ...

obj.č.446 Švýcarsko s výletem horským expresem

poznávací zájezd - Švýcarsko5-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, od 18.5.2017, od 5 990 Kč
Horský expres projíždí nádhernými oblastmi masivu Bernina, stoupá až pod rozlehlé ledovce, míjí modrozelená jezera a končí ve slavném horském středisku Svatý Mořic. Jižně položený kanton Ticino nabízí subtropické prostředí, mondénní letovisko Lugano i slavnou švýcarskou čokoládu.

obj.č.447 Švýcarsko, hory a jezera

poznávací zájezd - Švýcarsko6-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, od 9.6.2017, od 7 490 Kč
Švýcarsko: to je nejen slavné středisko Zermatt a ještě slavnější Matterhorn, považovaný za nejkrásnější horu světa. Švýcarsko to je také Vodní hrad Chillon na Ženevském jezeře, největší termální lázně Švýcarska Leukerbad a švýcarská čokoládovna nedaleko jezera Lugano.

© 2003-2017 CK MAYER & CROCUS - specialista na poznávací zájezdy s 26-letou tradicí
Doporučujeme: Poznávací zájezdy Latinská Amerika a Karibik | Eurovíkendy | Lyžování Itálie | Dovolená a Last Minute Řecko, Egypt, Kuba ... | Ubytování Františkovy Lázně | Cestování a turistika | Švýcarsko | Madeira | Turecko | Výměna odkazů