přeskočit navigaci

poznávací zájezdy do celého světa
letos již 28. sezóna poznávacích zájezdů

obj.č.419 Anglie, Lake District II

Typ zájezdu: Krátkodobé poznávací zájezdy

Ubytování: privát

Stravování: polopenze

Program zájezdu

1.den (): Průjezd SRN, Belgií do Francie.

2.den (): V ranních hodinách Eurotunnelem nebo trajektem přes kanál La Manche do Anglie. Příjezd do Yorku - pěší prohlídka města s největší gotickou katedrálou v zemi, unikátní historické centrum, zbytky hradu a městských bran. Odjezd na ubytování do anglických rodin.

3.den (): Po snídani odjezd do Durhamu - prohlídka jednoho z nejkrásnějších měst Anglie, návštěva monumentální katedrály. Přejezd do půvabného městečka Alnwick k prohlídce majestátního hradu (zde se natáčely filmy s Harry Potterem). Zastávka u Hadriánova valu - památka na římskou vládu na ostrově. Návrat na ubytování do anglických rodin.

4.den (): Po snídani návštěva přírodně zajímavé jezerní oblasti Lake District , turistické středisko Keswick se zajímavými zelenými domy je položeno na břehu nejkrásnějšího jezera oblasti Derwenwater. Vyhlídková jízda podél největšího jezera Windermere. Návrat na ubytování do anglických rodin.

5.den (): Po snídani odjezd do Londýna k prohlídce pamětihodností - Big Ben s parlamentem, Westminster Abbey, Buckinghamský palác, Trafalgarské náměstí, Downing Street, muzeum voskových figur Madame Tussauds, Piccadilly Circus a další. Večer odjezd k Eurotunnelu nebo na trajekt.

6.den (): Průjezd Francií, Belgií a SRN. Návrat do ČR.

Termíny a ceny

termíndélkaDospělí poznámka 
23.6.-28.6.20186 dní9 690 KčOdjezd též z Plzně.rezervovat

Cena obsahuje

  • doprava autobusem
  • trajekt
  • průvodce
  • 3x ubytování v soukromí - 2lůžkové pokoje
  • 3x polopenze

    Fakultativní výlety

  • pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 210 Kč)

    © 2003-2018 CK MAYER & CROCUS - specialista na poznávací zájezdy s 28-letou tradicí