přeskočit navigaci

poznávací zájezdy do celého světa
letos již 28. sezóna poznávacích zájezdů

obj.č.460 Bavorsko mnoha nej

Pasov-04

Nejdelší hrad v Evropě, nejstarší most střední Evropy, nejstarší městská brána Německa a jedny z největších termálních lázní na kontinentě a k tomu kouzlo podzimní přírody Bavorska.

Typ zájezdu: Krátkodobé poznávací zájezdy

Ubytování: hotel

Stravování: snídaně

Program zájezdu

1.den (pá): Odjezd v ranních hod. REGENSBURG – UNESCO, jedno z nejkrásnějších měst Evropy, říšské město Německa, nejstarší most a brána Evropy (12. stol.), Altes Rathaus a katedrála sv. Petra, kaple a paláce (Thurn Taxis), pochutnání na řezenských uzenkách, STRAUBING (Štrubina).

2.den (so): ALTÖTTING, jedno z nejnavštěvovanějších katolických poutních míst Evropy, Kapellplatz pro poutníky, soška černé P. Marie z Öttingu, Jeruzalémské panoráma (panoramatická malba Jeruzaléma), krása meandrů řeky Salice (Salzach) a BURGHAUSEN s nejdelším hradem Evropy Wöhersee na ostrohu vysoko nad Salzachem (1.100 m), PASOV , starobylé kulturní město biskupa-knížete, barokní dóm, muzeum skla - největší sbírka českého křišťálu na světě, pro zájemce plavba lodí na soutoku tří řek.

3.den (ne): Termální lázně BAD FÜSSING , celkem 44 termálních bazénů ve 3 areálech včetně saunového a zážitkového světa, návrat do 23 hod.

Termíny a ceny

termíndélkaDospělí poznámka 
5.10.-7.10.20183 dny3 990 Kčrezervovat

Cena obsahuje

  • dopravu busem
  • 2x ubytování hotelu
  • 2x snídani
  • průvodce

    Fakultativní výlety

  • pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 110 Kč)
  • 1/1 pokoj - zde povinný při nedoobsazení (příplatek: 1 200 Kč)

    © 2003-2018 CK MAYER & CROCUS - specialista na poznávací zájezdy s 28-letou tradicí