přeskočit navigaci

poznávací zájezdy do celého světa
letos již 28. sezóna poznávacích zájezdů

obj.č.508 Beskydy, Malá Fatra, Polsko

Slovensko - Diery

Náš týdenní program v regionu Moravsko–slezských Beskyd vám nabízí aktivní formu letního odpočinku – turistiku, výlety za kulturními a historickými památkami tohoto regionu i přilehlých sousedních zemí Polska a Slovenska a samozřejmě i odpočinek u vody. Zájezd je vhodný pro turisty všech věkových kategorií, od dětí až po seniory.

Typ zájezdu: Česká republika a Slovensko

Ubytování: hotel

Stravování: polopenze

Program zájezdu

1.den (so): V ranních hodinách odjezd do Beskyd. Po cestě zastávka v OLOMOUCI - v historickém jádru města, které vznikalo od počátku 11. stol., se nachází několik velkých náměstí, na Horním náměstí stojí radnice s orlojem z 15. století, Herkulova a Caesarova kašna, a především památka UNESCO sloup Nejsvětější trojice z r. 1740. V arcibiskupském dómu sv. Václava je hrobka českého krále Václava III., zavražděného v r. 1306 přávě v Olomouci. Večer ubytování v hotelu v Rožnově pod Radhoštěm.

2.den (ne): Turistická vycházka přes PUSTEVNY, RADHOŠŤ a ČERNOU HORU.

3.den (po): Celodenní výlet do Polska. Kolem poledne příjezd do KRAKOVA (UNESCO), sídelního města polských králů s dominantou hradu Wawel. Pozdě večer návrat zpět do hotelu.

4.den (út): Volno, možnost koupání nebo turistické vycházky v Beskydech.

5.den (st): Celodenní výlet na Slovensko do oblasti Malé Fatry a Oravy. Dopoledne turistická vycházka přes JÁNOŠÍKOVÉ DIERY do VRÁTNÉ DOLINY. Odpoledne návštěva hradu ORAVSKÝ PODZÁMOK. Večer návrat zpět do hotelu.

6.den (čt): Dopoledne návštěva rozsáhlého komplexu ROŽNOVSKÉHO SKANZENU – Valašského městečka, valašské dědiny i starého hamru a pily. Odpoledne volno, možnost koupání.

7.den (pá): Dopoledne odjezd z hotelu. Po cestě zastávka v KROMĚŘÍŽI. V r. 1997 byla Kroměříž vyhlášena nejkrásnějším historickým městem České republiky a o rok později byl zdejší Arcibiskupský zámek spolu s Květnou a Podzámeckou zahradou zapsán na listinu světového kulturního dědictví UNESCO. V podvečer příjezd do Prahy.

Termíny a ceny

termíndélkaDospělí poznámka 
4.8.-10.8.20187 dní7 490 Kčrezervovat

Cena obsahuje

 • 6x ubytování v hotelu (dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím)
 • 6x polopenzi
 • dopravu autobusem
 • průvodce

  Fakultativní výlety

 • pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 250 Kč)
 • 1/1 pokoj (příplatek: 1 200 Kč)

  Slevy

 • K zájezu je možné se připojit i přímo v Rožnově pod Radhoštěm. Sleva za nevyužitou dopravu (sleva: 500 Kč)

  © 2003-2018 CK MAYER & CROCUS - specialista na poznávací zájezdy s 28-letou tradicí