přeskočit navigaci

poznávací zájezdy do celého světa
letos již 28. sezóna poznávacích zájezdů

obj.č.308 Dolomity se slevovou kartou - Adamello, Brenta, Presanella

Italie - Passo Stelvio 1

- vybrané lanovky v ceně

Tento zájezd Vás zavede do západní části Dolomit, do okolí překrásně položeného horského střediska Madonna di Campiglio. Kdo sní o heroické, velkolepé kulise horské přírody, najde zde v Brentě naplnění svých snů. Do našeho zájezdu jsme vybrali pohádkově krásná území modřínů a luk na okraji skalnatých velikánů, výlety na vhodná vyhlídková místa, barevná jezera a malebná údolí. Ubytováni jsme v pěkném hotelu*** s nově vybudovaným bazénem. Místní slevová karta Vám pomůže ušetřit peníze za lanovky.

Typ zájezdu: Zájezdy s lehkou pěší turistikou

Ubytování: hotel ***

Stravování: polopenze

Program zájezdu

1.den (ne): Odjezd z Prahy ve večerních hodinách.

2.den (po): Lehká túra v Dolomitech kolem magického jezera LAGO DI MOLVENO ve východní části pohoří Brenta, nebo pěší výlet do malebného údolí VAL DELLE SEGHE k horské chatě CROZ DELL ALTISSIMO. Přejezd na ubytování v údolí VAL DI SOLE .

3.den (út): Vyhlášené středisko MADONNA DI CAMPIGLIO . Výlet pod mohutnými skalními věžemi skupiny BRENTA. Cesta údolím pod PASSO GROSTE krásnou jihotyrolskou přírodou kolem MONTE SPINALE (2 104 m) s fantastickými pohledy na CIMA BRENTA.

4.den (st): Výlet do Národního parku STELVIO z městečka PEJO. Výjezd lanovkou do výšky až 2 800m, turistika pod masivem hory MONTE VIOZ (3 645 m).

5.den (čt): Výlet do oblasti PASSO TONALE . Výjezd lanovkou na PASSO PRESSENA (2 992 m), odtud pěšky podél jezera LAGO DI MONTICELLO, sestup kolem masivu MONTICELLO zpět na Passo Tonale nebo možnost sjet lanovkou.

6.den (pá): Lanovkami z největšího střediska v údolí VAL DI SOLE z MARILLEVY k vrcholu MT.VIGO (2 181 m). Krásná okružní cesta podél několika jezer a kolem masivu hory MT. ZELEDRIA (2 427 m) k chatě PRADALAGO a zpět kolem jezera L. DELLE MALGHETTE k lanovce nebo přímo dolů do Marillevy.

7.den (so): Výlet do čarokrásné skupiny PRESANELLA , která se vypíná nad střediskem Madonna di Campiglio , výjezd lanovkou k horské chatě 5 LAGHI (2 069 m) a dále pěšky po „cestě 5 jezer“ – např. LAGO LAMBIN, LAGO SERODOLI, LAGO GELATO aj. Sjezd zpět lanovkou nebo sestup nádhernou horskou krajinou zpět do Madonny.

8.den (ne): Příjezd do Prahy v ranních hodinách.

Termíny a ceny

termíndélkaDospělí poznámka 
8.7.-15.7.20188 dní11 390 KčOdjezd též z Plzně.rezervovat
23.7.-30.7.20188 dní11 390 KčOdjezd též z Plzně.rezervovat

Cena obsahuje

 • dopravu autobusem
 • průvodce
 • 5x ubytování v hotelu*** s bazénem
 • 5x polopenzi
 • slevovou kartu (v roce 2017 slevová karta zahrnovala zdarma využití lanovek 4.,5. a 6. den.)

  Fakultativní výlety

 • pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 280 Kč)
 • 1/1 pokoj (příplatek: 2 000 Kč)

  © 2003-2018 CK MAYER & CROCUS - specialista na poznávací zájezdy s 28-letou tradicí