přeskočit navigaci

poznávací zájezdy do celého světa
letos již 28. sezóna poznávacích zájezdů

obj.č.102 Itálie, Neapolský záliv II - ubytování v hotelu

Capri-06

Tento zájezd vychází vstříc zájemcům o kombinaci poznávání a komfortnějšího ubytování v hotelu s polopenzí na břehu Tyrrhenského moře. Výlety jsou stejné jako u původního zájezdu.

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy s výlety

Ubytování: hotel ****

Stravování: polopenze

Program zájezdu

1.den (so): Odjezd z Prahy v dopoledních hodinách.

2.den (ne): ŘÍM (UNESCO) – antický Řím (Koloseum, Forum Romanum, Pantheon), Piazza Navona, Fontana di Trevi, Piazza di Spagna aj.

3.den (po): Pobyt u moře.

4.den (út): Trajekt na ostrov Capri z Neapole nebo z městečka Sorrenta,které se rozkládá na tufových útesech omývaných mořem. CAPRI - jeden z nejkrásnějších ostrovů Tyrhénského moře, možnost okružní plavby kolem ostrova, návštěva městeček Capri a Anacapri, Villy San Michele, možnost prohlídky Modré jeskyně. (Lodě se platí na místě.) Zastávka v městě NEAPOL (UNESCO) - královský palác, starobylé pevnosti, výhledy na Vesuv.

5.den (st): Pobyt u moře. Fakultativně: (koná se od 15 osob) HERCULANEUM (UNESCO) - Pompejemi zastíněné vykopávky, které ale na menším prostoru představují jedinečný ucelený komplex římského města, které bylo při výbuchu Vesuvu v 1.stol.n.l. zalito mohutným lávovým proudem. Starořecké vykopávky CUMAE - nejstarší řecká kolonie v Itálii, uměle vybudovaný tunel ve skále. POZZUOLI - postvulkanická činnost projevující se v solfatarách.

6.den (čt): POMPEJE (UNESCO) – unikátně dochované antické město zasypané při výbuchu Vesuvu v r. 79 n.l. VESUV – sopka s rozhledy na Neapolský záliv (bude-li zpřístupněn pro autobus. Nebude-li, bude zařazeno jako náhradní program POZZUOLI).

7.den (pá): Klášter MONTECASSINO – nejstarší benediktýnský klášter, který byl vybombardován za 2. sv. války a následně kompletně zrekonstruován do původní podoby, honosná výzdoba, krásné výhledy do okolí. Zámek CASERTA(UNESCO) – zámek, který má nádherné zahrady s fontánami připomínajícími Versailles.

8.den (so): ŘÍM – VATIKÁN (UNESCO) – sídlo hlavy katolické církve, chrám Sv. Petra, Vatikánská muzea.

9.den (ne): Příjezd do ČR.

Termíny a ceny

termíndélkaDospělí poznámka 
23.6.-1.7.20189 dní11 990 KčOdjezd též z Pardubic, Hradce Králové a Brna.rezervovat

Cena obsahuje

 • dopravu luxusním autobusem
 • průvodce
 • 6x ubytování v hotelu Giulivo**** (dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím)
 • 6x polopenzi v hotelu (italská kuchyně)

  Fakultativní výlety

 • pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 320 Kč)
 • fakultativní výlet 5. den (Herculaneum, Cumae, Pozzuoli) - koná se od 15 osob (příplatek: 590 Kč)
 • 1/1 pokoj (příplatek: 2 600 Kč)

  © 2003-2018 CK MAYER & CROCUS - specialista na poznávací zájezdy s 28-letou tradicí