přeskočit navigaci

poznávací zájezdy do celého světa
letos již 28. sezóna poznávacích zájezdů

obj.č.103 Itálie, Neapolský záliv - letecky

Capri-01

Letecký zájezd s ubytováním v hotelu s polopenzí je určen milovníkům italské historie a středomořské přírody, kteří si chtějí zkrátit dlouhou cestu na jih Itálie, odpočinout si v hotelu na břehu moře a zároveň obdivovat turistické perly v oblasti Neapolského zálivu.

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy s výlety

Ubytování: hotel ****

Stravování: polopenze

Program zájezdu

1.den (so): Přílet do Itálie, transfer, ubytování v Baia Domizia.

2.den (ne): Pobyt u moře.

3.den (po): Trajekt na ostrov Capri z Neapole nebo z městečka Sorrenta, které se rozkládá na tufových útesech omývaných mořem. CAPRI - jeden z nejkrásnějších ostrovů Tyrhénského moře, možnost okružní plavby kolem ostrova, návštěva městeček Capri a Anacapri, Villy San Michele, možnost prohlídky Modré jeskyně. (Lodě se platí na místě.) Zastávka v městě NEAPOL (UNESCO) - královský palác, starobylé pevnosti, výhledy na Vesuv.

4.den (út): Pobyt u moře. Fakultativně: (koná se od 15 osob) HERCULANEUM (UNESCO) - Pompejemi zastíněné vykopávky, které ale na menším prostoru představují jedinečný ucelený komplex římského města, které bylo při výbuchu Vesuvu v 1.stol.n.l. zalito mohutným lávovým proudem. Starořecké vykopávky CUMAE - nejstarší řecká kolonie v Itálii, uměle vybudovaný tunel ve skále. POZZUOLI - postvulkanická činnost projevující se v solfatarách.

5.den (st): POMPEJE (UNESCO) – unikátně dochované antické město zasypané při výbuchu Vesuvu v r. 79 n.l. VESUV – sopka s rozhledy na Neapolský záliv (bude-li zpřístupněno pro autobusy. Nebude-li bude zařazeno jako náhradní program Pozzuoli).

6.den (čt): Klášter MONTECASSINO – nejstarší benediktýnský klášter, který byl vybombardován za 2. sv. války a následně kompletně zrekonstruován do původní podoby, honosná výzdoba, krásné výhledy do okolí. Zámek CASERTA (UNESCO) – zámek, který má nádherné zahrady s fontánami připomínajícími Versailles.

7.den (pá): Pobyt u moře.

8.den (so): Odlet do Prahy.

Termíny a ceny

termíndélkaDospělí poznámka 
2.6.-9.6.20188 dní18 990 Kčrezervovat

Cena obsahuje

 • obousměrnou letenku do Itálie
 • dopravu luxusním autobusem dle programu
 • průvodce
 • 7x ubytování v hotelu Giulivo**** (dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím)
 • 7x polopenzi v hotelu (italská kuchyně)

  Fakultativní výlety

 • pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 280 Kč)
 • fakultativní výlet 4. den (Herculaneum, Cumae, Pozzuoli) - od 15 osob (příplatek: 590 Kč)
 • 1/1 pokoj (příplatek: 3 000 Kč)

  © 2003-2018 CK MAYER & CROCUS - specialista na poznávací zájezdy s 28-letou tradicí