přeskočit navigaci

poznávací zájezdy do celého světa
letos již 28. sezóna poznávacích zájezdů

obj.č.514 Léto na Valašsku

Slovensko - M - Fatra

V rámci tohoto týdenního zájezdu můžete navštívit historické památky, odpočívat u vody, při procházkách obdivovat přírodu a také během celodenního výletu zajet k sousedům na Slovensko.

Typ zájezdu: Česká republika a Slovensko

Ubytování: hotel

Stravování: polopenze

Program zájezdu

1.den (út): V ranních hodinách odjezd autokaru z Čech do Beskyd. Po cestě zastávka v LITOMYŠLI, prohlídka historického centra města. Dále odpoledne zastávka v OLOMOUCI, prohlídka historického centra. Večer ubytování v hotelu v ROŽNOVĚ POD RADHOŠTĚM.

2.den (st): Turistická vycházka přes PUSTEVNY, RADHOŠŤ a ČERNOU HORU. Budete moci obdivovat historické stavby lidového architekta Dušana Jurkoviče i mohutnou sochu Radegasta.

3.den (čt): Dopoledne návštěva pivovaru Radegast v NOŠOVICÍCH. Dále přejezd do KOPŘIVNICE, kde budete mít možnost shlédnout muzeum automobilky Tatra s řadou unikátních exponátů. Odpoledne přejedete do ŠTRAMBERKU – městečka s krásně dochovaným historickým centrem, hradem z 14. století s proslulou štramberskou Trůbou a též jeskyní Šipka, která zdejšího rodáka Buriána inspirovala k jeho prehistorickým dílům. Ochutnat budete moci i populární štramberské uši.

4.den (pá): Celodenní výlet na Slovensko do oblasti MALÉ FATRY a ORAVY. Dopoledne turistická vycházka přes Jánošíkové diery do Vrátné doliny. Odpoledne návštěva hradu ORAVSKÝ PODZÁMOK. Večer návrat zpět do hotelu.

5.den (so): Dopoledne návštěva rozsáhlého komplexu ROŽNOVSKÉHO SKANZENU - Valašského městečka, valašské dědiny i starého hamru a pily. Odpoledne volno, možnost koupání.

6.den (ne): Dopoledne odjezd z hotelu. Po cestě zastávka na hradě HELFŠTÝN nedaleko Olomouce. V podvečer příjezd do Prahy.

Termíny a ceny

termíndélkaDospělí poznámka 
10.7.-15.7.20186 dní6 390 Kčrezervovat

Cena obsahuje

  • dopravu autobusem
  • 5x ubytování v hotelu
  • 5x polopenzi
  • průvodce

    Fakultativní výlety

  • pojištění léčebných výloh a storna zájezdu (příplatek: 210 Kč)
  • 1/1 pokoj (příplatek: 1 290 Kč)

    © 2003-2018 CK MAYER & CROCUS - specialista na poznávací zájezdy s 28-letou tradicí