přeskočit navigaci

poznávací zájezdy do celého světa
letos již 26. sezóna poznávacích zájezdů

obj.č.426 Londýn - letecky

Anglie-Londyn

Připravili jsme pro Vás zájezd Londýn letecky. V průběhu 4 dnů poznáte veškeré pamětihodnosti této metropole a užijete si i mimo jiné klidnou projížďku lodí po Temži.

Typ zájezdu: Krátkodobé poznávací zájezdy

Ubytování: hotel

Stravování: snídaně

Program zájezdu

1.den (): Odlet z Prahy v dopoledních hodinách, přílet do LONDÝNA, přejezd na hotel, ubytování. Podvečerní prohlídka londýnské části Westminster - Big Ben, Houses of Parliament, Westminster Abbey a další známé atraktivity Westminsteru.

2.den (): LONDÝN - procházka okolo Buckingham Palace s výměnou stráží, návštěva opatství Westminster Abbey (UNESCO) - jeden z nejnavštěvovanějších křesťanských kostelů, který hrál klíčovou roli v dějinách Anglie, St. James’s Park, prohlídka Churchill War Rooms. Pokračujeme vládní čtvrťí Whitehall, Horse Guards, Downing Street – oficiální sídlo britských premiérů, slavné Trafalgar Square, Picadilly Circus, SOHO. Individuální volno .

3.den (): LONDÝN- dopoledne individuální volno ve městě a odpoledne návštěva nejstarší londýnské části City a Southwark - prohlídka St. Paul’s Cathedral, kopule londýnské katedrály je po kopuli římské svatopeterské katedrály druhá největší na světě, interiéry Shakespearova divadla Globe a odpoledne si prohlédneme pevnost Tower (UNESCO), Tower Bridge a projížďka lodí po Temži.

4.den (): V dopoledních hodinách dokončení prohlídky Londýna a zdarma návštěva vybraného muzea např. Národní galerie. Odlet z Londýna do Prahy v podvečerních hodinách.

Termíny a ceny

termíndélkaDospělí poznámka 

Cena obsahuje

 • leteckou přepravu Praha - Londýn - Praha
 • letištní taxy a poplatky
 • transfer z/na letiště
 • 3x ubytování v hotelu *** (2lůžkové pokoje s příslušenstvím)
 • 3x snídani
 • průvodce
 • pojištění léčebných výloh a storna

  Slevy

 • Při přihlášení do 30.3. 2013 platí cena 10 990 Kč

  © 2003-2017 CK MAYER & CROCUS - specialista na poznávací zájezdy s 26-letou tradicí