přeskočit navigaci

poznávací zájezdy do celého světa
letos již 28. sezóna poznávacích zájezdů

obj.č.491 Londýn - letecky

DSC_0479

Zájezd do Londýna s možností návštěvy městečka a zámku Windsor - svědka tisícileté historie ostrovního království. Londýn to je pevnost Tower a Tower Bridge, královské sídlo v Buckinghamském paláci, Big Ben, katedrála sv. Pavla, rušná Oxford Street, blikající Piccadilly Circus, ale i populární London Eye a fantastická muzea. Poznejte s námi atmosféru světové metropole.

Typ zájezdu: Krátkodobé poznávací zájezdy

Ubytování: hotel

Stravování: snídaně

Program zájezdu

1.den (): Odlet s průvodcem z Prahy do LONDÝNA . Transfer na hotel a první seznámení s městem. Od Londýnského oka se přes Westminter Bridge vydáme k budově Parlamentu (UNESCO) se slavným Big Benem, pokračujeme kolem Westminsterského opatství (UNESCO) na vládní třídu Whitehall. Projdeme kolem sídla premiéra Downing Street, Horse Guards na Trafalgarské náměstí - turistický střed Londýna se sochou admirála Nelsona.

2.den (): Přejezd místní dopravou do centra. Prohlídka West Endu, Leicester Square, Čínská čtvrť a Picadilly Circus. Dále Green Park, Buckinghamský palác a Covent Garden. Odpoledne možnost návštěvy Národní Galerie, Londýnského oka, Britského muzea či jiné muzejní/galerijní instituce. Večer prohlídka Albertopole, oblasti mimořádně majestátního charakteru. Procházka kolem Royal Albert Hall, Royal College of Music, Imperial College of London až k muzejnímu trojúhelníku (Přírodovědecké muzeum, Muzeum vědy, Victoria and Albert Museum).

3.den (): Fakultativní výlet do městečka WINDSOR , projdeme viktoriánským nádražím, zastavíme u místní radnice, dílo Ch. Wrena, ukážeme si Long Walk a dojdeme k prohlídce Windsorského zámku, který již téměř tisíc let slouží jako sídlo britských králů a královen. Odpoledne návrat do Londýna , osobní volno nebo dle zájmu další část prohlídky s průvodcem. Den je možné strávit individuálně v Londýně , návštěvy muzeí a dalších památek, dle osobního zájmu.

4.den (): Druhá část prohlídky LONDÝNA , návštěva pevnosti Tower (UNESCO), most Tower Bridge, procházka čtvrtí Southwark, most Millenium Bridge, barokní katedrála sv. Pavla. V podvečer Královská čtvrť Greenwich. Od lodi Cutty Sark a kolem Old Royal Naval College se dostaneme do parku, kterým prochází nultý poledník (UNESCO). Od Královské observatoře se nabízí jedinečný výhled na město. Místo čtvrti Greenwich individuálně Oxford Street, nákupy, osobní volno.

Termíny a ceny

termíndélkaDospělí poznámka 
4.5.-8.5.20175 dní12 990 Kčrezervovat

Cena obsahuje

 • leteckou přepravu Praha – Londýn – Praha
 • 2 kabinová zavazadla (jedno příruční - malé, druhé do 10 kg)
 • letištní taxy
 • transfer z/na hotel
 • 4x (*3x) ubytování v hotelu v Londýně (2lůžkové pokoje s příslušenstvím)
 • 4x (*3x) snídani
 • průvodce

  Fakultativní výlety

 • pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 150 Kč)
 • pojištění léčebných výloh a storna - v prosincovém termínu (příplatek: 120 Kč)
 • 1/1 pokoj - povinný při nedoobsazení (příplatek: 3 800 Kč)
 • 1/1 pokoj - povinný při nedoobsazení - v prosincovém termínu (příplatek: 2 850 Kč)
 • výlet do Windsoru (příplatek: 750 Kč)
 • zavazadlo o odbavení o max. hmotnosti 20 kg (příplatek: 1 500 Kč)

  © 2003-2018 CK MAYER & CROCUS - specialista na poznávací zájezdy s 28-letou tradicí