přeskočit navigaci

poznávací zájezdy do celého světa
letos již 28. sezóna poznávacích zájezdů

obj.č.463 Nice, Monaco, Cannes - letecky

Monaco-06

Nejslavnější a nejkrásnější města na francouzské Riviéře netřeba představovat. Tento letecký zájezd vychází vstříc těm, kteří chtějí spojit zážitek z poznávání s pohodlím cestování letadlem.

Typ zájezdu: Krátkodobé poznávací zájezdy

Ubytování: hotel

Stravování: snídaně

Program zájezdu

1.den (pá): Přílet do Nice , transfer do hotelu, ubytování. Prohlídka města s úzkými klikatými uličkami ve čtvrti Vieux Nice, Cimez, katedrála St. Réparate, náměstí Garibaldi, přístav, procházka po Anglické promenádě.

2.den (so): Ráno navštívíme Menton , malebné staré město, které s okolními horami tvoří jedinečné místo Azurového pobřeží. Navštívíme náměstí Sain-Michel s kaplí Conceptiona a bazilikou Sainte-Michel – Archange s krásným výhledem na moře i město. Odpoledne přejedeme do Monackého knížectví. Pěší prohlídka míst, kde se jezdí jeden z nejatraktivnějších závodů Formule 1 na světě. Návštěva exotické zahrady s panoramatickým výhledem, tržiště, střídání stráží u královského paláce, neoromantická katedrála, Oceánografické muzeum s obřími akvárii, jachetní přístav, luxusní lázně Monte Carlo s kasínem, Japonské zahrady.

3.den (ne): Ráno výlet do Cannes , proslulého přímořského letoviska Francouzské riviéry a místo konání světoznámých filmových festivalů. Z Cannes možnost fakultativního výletu lodí na Lerinské ostrovy (cca 14 Eur, platba na místě). Navštívit můžete St. Marguerite s bývalým vězením, kde byl vězněn muž se železnou maskou nebo menší ostrov St. Honorat, kde se nachází udržované opatství Lerinských mnichů. Odpoledne Antibes , oblíbené prázdninové letovisko, ale i centrum květinářství. Navštívíme přístav, květinové uličky, provensálskou tržnici nebo hrad Grimaldi, kde žil Pablo Picasso.

4.den (po): Dopoledne možnost návštěvy mnoha muzeí v Nice např. H. Matisse nebo M. Chagalla. Milovníci zahrad mohou navštívit zahrady Jardin Albert nebo každodenní květinový trh v Cours Saleya. Odlet z Nice v odpoledních hodinách, přílet do Prahy.

Termíny a ceny

termíndélkaDospělí poznámka 
20.4.-23.4.20184 dny16 990 Kčrezervovat
20.9.-23.9.20184 dny16 990 Kčrezervovat

Cena obsahuje

 • letecká přeprava Praha - Nice a zpět včetně palubního zavazadla
 • transfer z / na letiště
 • jízdné vlakem na výlety dle programu
 • 3x nocleh v hotelu
 • 3x snídaně
 • průvodce

  Fakultativní výlety

 • pojištění léč. výloh a storna (příplatek: 140 Kč)
 • zavazadlo k odbavení (příplatek: 1 690 Kč)
 • 1/1 pokoj (povinný při nedoobsazení) (příplatek: 3 990 Kč)

  © 2003-2018 CK MAYER & CROCUS - specialista na poznávací zájezdy s 28-letou tradicí