přeskočit navigaci

poznávací zájezdy do celého světa
letos již 28. sezóna poznávacích zájezdů

obj.č.406 Normandie, Bretaň, zámky na Loiře, Paříž + Norimber

Francie_Paris_fontana

Typ zájezdu: Krátkodobé poznávací zájezdy

Ubytování: hotel

Program zájezdu

1.den (): Odjezd ve večerních hodinách.

2.den (): Celodenní prohlídka PAŘÍŽE (UNESCO) – pravý břeh Seiny s nádhernými bulváry, Champs Elysees, oblast Louvre, Centre George Pompidou, Il de la Cité, katedrála Notre Dame, Latinská čtvrť aj. Dojezd na ubytování.

3.den (): Ráno prohlídka ROUENU – přístav, který patří Francii zásluhou Johanky z Arku. Staré město má zachované středověké uličky, gotické a renesanční domy a paláce, jednu z nejslavnějších katedrál Notre Dame. LE MONT-SAINT-MICHEL (UNESCO) – opevněný románsko-gotický klášter na žulovém ostrůvku uprostřed mořských písčin v zátoce proslulé rozdílem hladiny mezi přílivem a odlivem. SAINT MALO – malebné město, přístav proslavený boji korzárů proti Angličanům.

4.den (): Nádherné bretaňské pobřeží – LOCMARIAQUER – Velký rozlomený menhir, dolmen a tumulus. QUIBERON – krátká procházka po bretaňském pobřeží. CARNAC – městečko, v jehož okolí se nacházejí unikátní řady tisíců kamenů, VANNES – město s hrázděnými domy a hradbami.

5.den (): Zámek USSÉ – velmi fotogenický zámek se spoustou věží zabudovaných vzájemně do jednoho komplexu. VILLANDRY – zámek s jedinečnými renesančními zahradami, které jsou nejpřitažlivější ze všech, úžasné ornamenty jsou tvořeny nejen květinami, ale i zeleninou a kořením. CHENONCEAU – nádherný renesanční zámek „šesti žen“. Noční přejezd.

6.den (): NORIMBERK – bavorské město, kterému vévodí středověký císařský hrad. Prohlídka města s impozantním kostelem p. Marie s vyhlášeným orlojem, který se rozezní každé poledne. Osobní volno k případným nákupům. Návrat ve večerních hod.

Termíny a ceny

termíndélkaDospělí poznámka 

Cena obsahuje

 • dopravu autobusem
 • průvodce
 • 3x ubytování v hotelu (dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím)

  Fakultativní výlety

 • pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 180 Kč)
 • 3x snídaně (příplatek: 520 Kč)

  Slevy

 • Důležité upozornění: Na uvedené ceny se již nevztahují žádné další slevy (kromě slev pro skupinky).

  © 2003-2018 CK MAYER & CROCUS - specialista na poznávací zájezdy s 28-letou tradicí