přeskočit navigaci

poznávací zájezdy do celého světa
letos již 28. sezóna poznávacích zájezdů

obj.č.106 Perly severní Itálie - ubytování v hotelu

Benatky-07

V tomto zájezdu navštívíte skvosty severu Itálie, které neodmyslitelně patří mezi hlavní cíle turistů celého světa, a zároveň se vykoupete na oblíbených plážích na východním pobřeží Itálie. Budete mít možnost si prohlédnout Benátky a vychutnat si jejich atmosféru, stejně jako atmosféru státečku San Marino, kochat se stále nádhernými městy severní Itálie (Padova, Verona, Ravenna, Ferrara, Bologna). Při zpáteční cestě se podíváte i do nádherné horské oblasti severní Itálie - Dolomit.

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy s výlety

Ubytování: hotel

Stravování: polopenze

Program zájezdu

1.den (pá): Odjezd z Prahy ve večerních hodinách.

2.den (so): SIRMIONE - malebné městečko na jihu jezera LAGO DI GARDA vystavěné při termálních pramenech využívaných k léčení, s krásnou pobřežní promenádou mezi palmami. VERONA (UNESCO) - město Romea a Julie s vyhlášeným antickým amfiteátrem s vynikající akustikou, s řadou paláců významných rodů a kostelů s nádhernou výzdobou.

3.den (ne): Pobyt u moře.

4.den (po): RAVENNA (UNESCO) - důležité přístavní město s řadou významných historických památek, zejména ho proslavily krásné církevní mozaiky v antickém i byzantském slohu. SAN MARINO (UNESCO) - samostatná republika ležící na svazích hory Monte Titano.

5.den (út): Pobyt u moře.

6.den (st): FERRARA (UNESCO) - město s bohatou minulostí, středověkým centrem, s širokými ulicemi s mnoha renesančními paláci a zahradami. BOLOGNA - důležité univerzitní město s řadou historických památek, zvláště s charakteristickými středověkými věžemi. Evropské město kultury 2000.

7.den (čt): Pobyt u moře.

8.den (pá): BENÁTKY (UNESCO) - světově proslulé město rozložené v laguně mezi pevninou a otevřeným mořem na 118 ostrůvcích při 150 kanálech, přes něž se klene 400 mostů, s nábřežními promenádami i úzkými uličkami, s romantickými zákoutími, zejména však s obrovským počtem palácových staveb a více než stovkou kostelů.

9.den (so): PADOVA - univerzitní město se stavbami z 12.-15. století s obrovským náměstím se sochami a vodotrysky Prato della Vale a malebným starým městem a bazilikou Sv. Antonína.Průjezd nejhezčí partií východních Dolomit. CORTINA d'AMPEZZO - horské středisko, dějiště zimní olympiády 1956. JEZERO MISURINA - malebné jezero v oblasti Dolomit , na jehož severu se tyčí dominanta Tre Cime di Lavaredo.

10.den (ne): Příjezd v ranních hodinách.

Termíny a ceny

termíndélkaDospělí Zadní místa poznámka 
15.6.-24.6.201810 dní11 990 Kč11 490 KčOdjezd též z Plzně, Pardubic a Hradce Královérezervovat
31.8.-9.9.201810 dní11 990 Kč Odjezd též z Plzně.rezervovat

Cena obsahuje

 • dopravu autobusem
 • průvodce
 • 7x ubytování v hotelu (2lůžkové pokoje s příslušenstvím)
 • 7x polopenzi

  Fakultativní výlety

 • pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 330 Kč)
 • 1/1 pokoj (příplatek: 2 800 Kč)

  Slevy

 • sleva 55+ v termínu 15.6. - 24.6. (sleva: 400 Kč)

  © 2003-2018 CK MAYER & CROCUS - specialista na poznávací zájezdy s 28-letou tradicí