přeskočit navigaci

poznávací zájezdy do celého světa
letos již 28. sezóna poznávacích zájezdů

obj.č.417 Perly starobylé Anglie

Program zájezdu vyzobává z široké nabídky turistických zajímavostí, kterými je Anglie přeplněná, opravdu to podstatné, tradiční, zajímavé a krásné. Co město, to významný pojem na mapě poznání návštěvníků této unikátní historické země.

Typ zájezdu: Krátkodobé poznávací zájezdy

Ubytování: hotel

Stravování: snídaně

Program zájezdu

1.den (út): Odjezd z ČR ráno. Nocleh ve Francii.

2.den (st): Ranní trajekt nebo Eurotunel do Anglie. Zastávka v opevněném středověkém městě CANTERBURY s nádhernou katedrálou. Pak bude následovat překrásný vodní hrad LEEDS s rozsáhlými květinovými zahradami a bludištěm. Malebný vodní hrad HEVER, který má nádherné zahrady a bludiště.

3.den (čt): Univerzitní město OXFORD s řadou historických univerzitních budov a kolejí. Poté procházka s kapkou mystiky – megalitický kruh v AVEBURY. Návštěva historického města BATH, jednoho z nejkrásnějších měst ve Velké Británii díky jednotnému architektonickému stylu.

4.den (pá): Prohlídka rodiště W. Shakespeare – městečka STRATFORD-UPON-AVON s typickými hrázděnými domky z 16. a 17. století. Impozantní hrad WARWICK, který patří mezi nejzachovalejší v Anglii, s expozicí muzea madame Tussaud´s. Návštěva CAMBRIDGE - město s druhou nejstarší anglickou univerzitou.

5.den (so): Celodenní LONDÝN na ochutnávku. Královská čtvrť Westminster – Westminster Abbey, Houses of Parliament s věží Big Ben. Trafalgar Square a náměstí Piccadilly Circus. Odpoledne individuální volno, možná návštěva muzeí podle zájmu, londýnská čtvrt Soho s možností večeře v čínské čtvrti. Večerní odjezd.

6.den (ne): Návrat odpoledne.

Termíny a ceny

termíndélkaDospělí poznámka 
29.5.-3.6.20186 dní9 990 KčOdjezd též z Plzně.rezervovat
31.7.-5.8.20186 dní9 990 KčOdjezd též z Plzně.rezervovat

Cena obsahuje

 • 4 noci v hotelu (2lůžkové pokoje s příslušenstvím)
 • 3x snídani
 • Eurotunnel nebo trajekt
 • dopravu luxusním autobusem
 • průvodce

  Fakultativní výlety

 • pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 210 Kč)
 • 1/1 pokoj - povinný při nedoobsazení (příplatek: 3 300 Kč)

  © 2003-2018 CK MAYER & CROCUS - specialista na poznávací zájezdy s 28-letou tradicí