přeskočit navigaci

poznávací zájezdy do celého světa
letos již 28. sezóna poznávacích zájezdů

obj.č.304 Relaxace v Alpách - Tyrolské Alpy

Rakousko-Pitztal

Tento rozmanitý zájezd Vás zavede do oblasti západního Tyrolska - oblasti ledovců a malebných údolí, jejichž krásu si budete moci vychutnat při výletech s lehkou pěší turistikou. Ubytování je zajištěno v pěkném ****hotelu v pokojích s vlastním příslušenstvím. Stravování je formou polopenze (snídaňový bufet a večeře o 3 chodech).

Typ zájezdu: Zájezdy s lehkou pěší turistikou

Ubytování: hotel ****

Stravování: polopenze

Program zájezdu

1.den (so): Odjezd z Prahy ve večerních hodinách.

2.den (ne): Průjezd malebných údolí ÖTZTAL a VENTER TAL do nejvýše položeného horského střediska v Tyrolsku VENT (1895 m). Odtud výlet do údolí ROFENTAL nebo možnost výjezdu lanovkou na STABLEIN, která leží pod druhou nejvyšší horou Rakouska WILDSPITZE (3772 m). Pěší túra vyhlídkovou cestou k chatě BRESLAUER HÜTTE s výhledy na ledovce okolních třítisícovek. Dojezd na ubytování do údolí Paznauntal.

3.den (po): Turistické středisko GALTÜR,výjezd lanovkou na BIRKHAHNKOPF (2035 m) ležící na hranicích Tyrolsko-Vorarlbersko, pohodlný sestup nádhernou přírodou k jezerům KOPS-STAUSEE (1809 m) a ZEINISSEE nebo výstup na vrchol BREITSPITZ (2196 m) s kruhovým rozhledem na okolní třítisícovky.

4.den (út): Výlet pod mohutný horský masiv SILVRETTA: výjezd horskou vyhlídkovou silnicí SILVRETTA-HOCHALPENSTRASSE k jezeru SILVRETTA STAUSEE. Od jezera pěší turistika kolem malinkých jezírek k horské chatě SAARBRÜCKNER HÜTTE (2 538 m), která leží přímo pod třítisícovými masivy GROβES SEEHORN a GROβLITZNER.

5.den (st): Malebné městečko UMHAUSEN, které leží na začátku údolí Ötztal Pěší výlet přes ÖTZI-DORF (historická obydlí Ötziho), kolem masivního vodopádu STUIBENFALL, který je největší v Tyrolsku, do vesnice NIEDERTHAI a přes zajímavé vyhlídky zpět do Umhausenu. LANDECK - město v horní části údolí Innu s působivým dominantním hradem. Turistické středisko a východisko výletů do západního Tyrolska.

6.den (čt): Městečko ISCHGL v údolí Paznauntal. Výjezd lanovkou k hraničnímu hřebeni se Švýcarskem. Výlet na VIDERJOCH s výhledy na Samnaugruppe a ostatní okolní horské skupiny.

7.den (pá): Výlet do údolí PITZTAL: výjezd lanovkou k Zeiger Restaurant a pěší okružní výlet přes SECHSZEIGER (2 392 m) a HOCHZEIGER (2 560 m), ze kterého jsou nádherné kruhové výhledy po okolních téměř třítisícových masívech. Návrat lanovkou k autobusu. Odjezd do Čech. Příjezd do Prahy v nočních hodinách.

Termíny a ceny

termíndélkaDospělí poznámka 
21.7.-27.7.20187 dní11 790 KčOdjezd též z Příbrami, Písku a Českých Budějovic.rezervovat

Cena obsahuje

 • dopravu autobusem
 • 5x ubytování v ****hotelu (2lůžkové pokoje s příslušenstvím)
 • 5x polopenzi
 • průvodce
 • kartu Silvretta (vybrané lanovky a mýtně v ceně - 3., 4. a 6. den)

  Fakultativní výlety

 • pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 250 Kč)
 • 1/1 pokoj (příplatek: 2 000 Kč)

  © 2003-2018 CK MAYER & CROCUS - specialista na poznávací zájezdy s 28-letou tradicí