přeskočit navigaci

poznávací zájezdy do celého světa
letos již 28. sezóna poznávacích zájezdů

obj.č.306 Romantické údolí Saalbach - Hinterglemm

alpy-04

- se slevovou kartou Joker Card
- lanovky, údolní vláček i koupaliště v ceně

Zájezd do vyhlášeného turistického střediska Saalbach Hinterglemm v kouzelném údolí Glemmtal, mezi Kitzbühelem a Zell am See. Podrobně poznáme celé údolí a na každém kroku nás bude doprovázet nádherné panorama rakouských Alp s kartou Joker Card, bezplatné užívání lanovek v údolí, ale i údolního vláčku, busu a aquaparku v Saalbachu.

Typ zájezdu: Zájezdy s lehkou pěší turistikou

Ubytování: hotel

Stravování: polopenze

Program zájezdu

1.den (út): Odjezd z ČR v časných ranních hod. do SAALBACHU. Cestou krátká prohlídka ZELL AM SEE, procházka k jezerní promenádě a dojezd do ÚDOLÍ GLEMMTAL na ubytování.

2.den (st): Seznámení s údolím GLEMMTAL, navštívíme krásný konec údolí - Talschluß, kde turisté pěšky, ostatní vláčkem dojedou do míst, kam auta už nesmí. Čeká nás nádherná turistika všech obtížností (doporučujeme nenáročnou, vrstevnicovou, celým koncem údolí pod vodopády), největší lanový park v této části Evropy, TOP OF, přejedeme (ev. přeletíme) zavěšeni na laně přes celý Glemmtal, navíc Ďábelská voda, dřevěný svět a GOLDEN GATE BRIDGE, nejdelší visutý most v Alpách.

3.den (čt): Autobusem do sousedního údolí, lanovkou z LEOGANGU vyjedeme na ASITZ (zájemci vyzkouší letní bobovou dráhu - cca 5 Eur) a přejdeme panoramatickou hřebenovou cestou na WILDENKARKOGEL (výhledy na Steineres Meer a Leoganger Steinberge), pokračujeme kolem jezírka na KOHLMAISKOPF, zdatnější turisté mají možnost přejít až na Asitz nebo Geierkogel. Rodiny s dětmi mohou absolvovat Montelinovu zážitkovou cestu. Návrat do Saalbachu lanovkou nebo pěšky.

4.den (pá): HINTERGLEMM, procházka městečkem, výjezd lanovkou na REITERKOGEL, množství turistických tras, mj. Alpská zahrádka a Kodok Berg (trasa plná překvapení a úkolů - soutěska, vodní děla...). Odpoledne vyjedeme lanovkou na protější vrchol ZWÖLFERHORN s úžasnými panoramaty a navečer projdeme pohádkový les.

5.den (so): Lanovkou výjezd na horu SCHATTBERG, pěší výlet s výhledy na Vysoké Taury vč. Großglockneru. Kdo by nechěl na výlet, si může užít osobní volno v letovisku SAALBACH, např. koupání v aquaparku.

6.den (ne): Po snídani odjezd k prohlídce SALCBURKU (UNESCO), “Řím severu” - historické centrum, Getreidegasse, Domplatz, festivalový palác, hrad, zámek Mirabel s velkolepými zahradami... Navečer odjezd do ČR. Příjezd ve večerních hod.

Termíny a ceny

termíndélkaDospělí poznámka 
10.7.-15.7.20186 dní11 490 KčOdjezd též z Pardubic, Hradce Králové a Brna.rezervovat
14.8.-19.8.20186 dní10 990 KčOdjezd též z Pardubic, Hradce Králové a Brna.rezervovat

Cena obsahuje

 • dopravu lux. klim. busem
 • 5x ubytování v hotelu**** – 2lůžk. pokoje s příslušenstvím
 • 5x polopenzi - bohatá snídaně a 3chodové menu k večeři
 • průvodce
 • vstupy a lanovky karty Joker Card
 • *v termínu od 14.8. je ubytování v pěkném hotelu***

  Fakultativní výlety

 • pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 210 Kč)
 • 1/1 pokoj (příplatek: 2 000 Kč)

  Slevy

 • dítě do 12ti let se 2 dospělými na pokoji v červencovém termínu (sleva: 5 500 Kč)
 • dítě 13-16 let se 2 dospělými na pokoji v červencovém termínu (sleva: 3 400 Kč)
 • dítě do 6ti let se 2 dospělými na pokoji v srpnovém termínu (sleva: 6 500 Kč)
 • dítě 7 - 14 let se 2 dospělými na pokoji v srpnovém termínu (sleva: 3 500 Kč)
 • Na vyžádání je možné ubytovat až 2 děti na pokoj.

  © 2003-2018 CK MAYER & CROCUS - specialista na poznávací zájezdy s 28-letou tradicí