přeskočit navigaci

poznávací zájezdy do celého světa
letos již 26. sezóna poznávacích zájezdů

obj.č.431 Skvosty severní Itálie

P5240326

Benátky na 118 ostrovech u 150 kanálů překlenutých 450 mosty. Padova proslavená jedním z neoblíbenějších svatých - svatým Antonínem. A na závěr olympijská Cortina d´Ampezzo.

Typ zájezdu: Krátkodobé poznávací zájezdy

Ubytování: hotel

Stravování: snídaně

Program zájezdu

1.den (): Odjezd z Prahy ve večerních hodinách.

2.den (): FERRARA (UNESCO) – město s bohatou minulostí, středověkým centrem, s širokými ulicemi s mnoha renesančními paláci a zahradami. RIMINI – známé přímořské lázně s památkami na Římany a renesančním chrámem.

3.den (): SAN MARINO (UNESCO) – samostatná republika ležící na svazích hory Monte Titano. URBINO (UNESCO) – město proslavené výrobou majoliky s krásným historickým jádrem v renesanční podobě. Malebná historická vesnička SAN LEO, o které se zmiňuje Dante Alighieri v Božské komedii a patří ke klenotům Itálie.

4.den (): RAVENNA (UNESCO) – důležité přístavní město s řadou významných historických památek, zejména ho proslavily krásné církevní mozaiky v antickém i byzantském slohu. BOLOGNA – důležité univerzitní město s řadou historických památek, zvláště s charakteristickými středověkými věžemi. Evropské město kultury 2000.

5.den (): BENÁTKY (UNESCO) – světově proslulé město rozložené v laguně mezi pevninou a otevřeným mořem na 118 ostrůvcích při 150 kanálech, přes něž se klene 400 mostů, s nábřežními promenádami i úzkými uličkami, s romantickými zákoutími, zejména však s obrovským počtem palácových staveb a více než stovkou kostelů.

6.den (): Příjezd v brzkých ranních hodinách.

Termíny a ceny

termíndélkaDospělí poznámka 

Cena obsahuje

  • dopravu autobusem
  • průvodce
  • 3x ubytování v hotelu ve dvoulůžkových pokojích
  • 3x snídani

    Fakultativní výlety

  • pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 180 Kč)
  • 3x večeře (příplatek: 600 Kč.)

    © 2003-2017 CK MAYER & CROCUS - specialista na poznávací zájezdy s 26-letou tradicí