přeskočit navigaci

poznávací zájezdy do celého světa
letos již 28. sezóna poznávacích zájezdů

obj.č.505 Šumava, zámky a kláštery na Vltavě

Cechy - Krumlov

Malebná krása Šumavy, lipenského jezera i dalších míst jižních Čech nabízí řadu krásných přírodních scenerií i unikátních historických památek. Ale nejen to je pro Vás připraveno v tomto našem zájezdu.

Typ zájezdu: Česká republika a Slovensko

Ubytování: hotel

Stravování: snídaně

Program zájezdu

1.den (st): Ráno odjezd autokarem do jižních Čech. Zastávka v HLUBOKÉ NAD VLTAVOU, prohlídka jednoho z nejkrásnějších českých zámků. Odpoledne pak navštívíme rozsáhlý klášter ve ZLATÉ KORUNĚ. V podvečer příjezd na Šumavu, ubytování v hotelu.

2.den (čt): Celodenní výlet a turistická vycházka do nejkrásnějších partií Šumavy : KVILDA, ANTÝGL, MODRAVA.

3.den (pá): Celodenní výlet k řece Vltavě. Prohlídka kláštera ve VYŠŠÍM BRODU. Možnost individuální projížďky na raftech z Vyššího Brodu do Rožmberku. Odpoledne prohlídka hradu ROŽMBERK - mocný hrad, patřící mezi nejstarší hrady Vítkovců.

4.den (so): Dopoledne zamíříme přes Přední Výtoň do osady SVATÝ TOMÁŠ a dále pak krátkou turistickou vycházkou na zříceninu gotického strážního hradu VÍTKŮV KÁMEN. Vítkův kámen je nejvýše položeným hradem v České republice. Odpoledne pak strávíme v jednom z nejkrásnějších českých měst – ČESKÉM KRUMLOVĚ.

5.den (ne): Dopoledne návštěva vodní elektrárny Lipno a možnost projít stezkou v korunách stromů. Stezka je zakončená vyhlídkovou věží vysokou 40 metrů a naskytne se vám z ní fantastický výhled na téměř celou část Lipenského jezera - pro odvážlivce možnost sjet dolů z věže tobogánem. Odpoledne turistická vycházka k BOUBÍNU a Boubínskému pralesu. Příjezd do Prahy ve večerních hodinách.

Termíny a ceny

termíndélkaDospělí poznámka 
18.7.-22.7.20185 dní5 290 Kčrezervovat

Cena obsahuje

 • dopravu autobusem
 • 4x ubytování v hotelu** (2-4 lůžkové pokoje s příslušenstvím) s polopenzí nebo 4x ubytování v hotelu*** (2lůžkové pokoje) se snídaní
 • průvodce

  Fakultativní výlety

 • pojištění storna zájezdu (příplatek: 100 Kč)
 • 4x večeře v hotelu*** (příplatek: 690 Kč)
 • 1/1 pokoj (příplatek: 990 Kč)

  Slevy

 • pro dítě do 12 let jako 3. a 4. osoba na pokoji v hotelu ** (pouze při ucelené objednávce) (sleva: 800 Kč)

  © 2003-2018 CK MAYER & CROCUS - specialista na poznávací zájezdy s 28-letou tradicí