přeskočit navigaci

poznávací zájezdy do celého světa
letos již 28. sezóna poznávacích zájezdů

obj.č.359 Tyrolské Alpy a údolí Alpbachtal - s Alpbachtalskou slevovou kartou

hooce

- lanovky na výlety v ceně

Tento pohodový zájezd Vám zpříjemní „Alpbachtalská slevová karta“, která umožňuje využití lanovek v údolí Alpbachtal zdarma. Navštívíte vrcholy s krásnými vyhlídkami na okolní horské skupiny, také jezero Achensee, které je romanticky obehnáno vysokými horami a cestou zajímavý zámek Herrenchiemsee, který je situován na ostrově v největším bavorském jezeře a obklopen parkem vybízejícím k pěkné procházce.

Typ zájezdu: Zájezdy s lehkou pěší turistikou

Ubytování: depandance

Stravování: polopenze

Program zájezdu

1.den (): Odjezd z Prahy v časných ranních hodinách. CHIEMSEE – největší jezero Bavorska obklopené z jihu malebnou alpskou scenérií. Vyhlídková plavba na ostrov k zámku HERRENCHIEMSEE. Zámek leží na ostrově, který v roce 1873 koupil Ludvík II se záměrem zde vybudovat repliku Versailles. Projekt nebyl dokončen, ale přesto na ostrově můžete obdivovat fontány v zahradách zámku a velkolepou centrální část zámku. Dojezd na ubytování.

2.den (): NIEDERAU – výjezd lanovkou MARKBACHJOCHBAHN ke stejnojmenné chatě a pěší okruh kolem vrcholu Roßkopf s krásnými panoramaty okolních horských skupin a vrcholů. Odpoledne prohlídka městečka KUFSTEIN – turistické a lázeňské středisko, nad kterým se efektně vypíná pevnost Feste Kufstein. V centru můžeme vidět gotický kostel sv. Víta, kapli Nejsvětější Trojice aj.

3.den (): ALPBACH – výjezd lanovkou k chatě HORNBODEN a pěší výlet malebnou panoramatickou cestou pod vrcholy WIEDERSBEGERHORN a STANDKOPF, výhledy na množství horských skupin a též na Zillertalské Alpy. Vyhlídkovou cestou zpět k lanovce. Odpoledne procházka u jezera ACHENSEE obklopeného pohořím Rofan na jedné straně a horským pásmem Karwendel na straně druhé.

4.den (): Výjezd lanovkou z Reithu pod vrchol REITHER KOGEL. Krátký pěší okruh nebo možnost dojít na vyhlídkový vrchol Reither Kogel s panoramatickými výhledy přes údolí Innu na protější velikány skupiny Rofan. Při špatném počasí procházka romantickou soutěskou TIEFENBACHKLAMM. Odpoledne odjezd do Čech. Příjezd ve večerních hodinách.

Termíny a ceny

termíndélkaDospělí poznámka 
14.6.-17.6.20184 dny6 590 KčOdjezd též z Plzně.rezervovat

Cena obsahuje

 • dopravu autobusem
 • 3x ubytování v hotelu a depandanci (2lůžkové pokoje s příslušenstvím)
 • 3x polopenzi
 • Albachtalskou kartu, která zahrnuje bezplatné použití lanovek.
 • průvodce

  Fakultativní výlety

 • pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 140 Kč)
 • 1/1 pokoj (příplatek: 1 200 Kč)

  © 2003-2018 CK MAYER & CROCUS - specialista na poznávací zájezdy s 28-letou tradicí