přeskočit navigaci

poznávací zájezdy do celého světa
letos již 28. sezóna poznávacích zájezdů

obj.č.451 Za kouzlem bavorských a tyrolských hor a jezer

Rakousko_Achensee_10

Berchtesgadenské a Tyrolské Alpy

Při tomto zájezdu poznáte alpský Berchtesgadenský národní park v Německu a oblast největšího tyrolského jezera Achensee v Rakousku. Je to atraktivní oblast vysokohorské přírody s kouzelnou flórou a faunou, nádhernými sceneriemi plnými přírodních kontrastů. Svezete se vláčkem a projedete lodí po malebném jezeře Achensee a navštívíte známé lázeňské bavorské městečko Bad Tölz, kde působil kriminální komisař Berghammer, zvaný Ben, z televizního seriálu Big Ben.

Typ zájezdu: Krátkodobé poznávací zájezdy

Ubytování: hotel

Stravování: polopenze

Program zájezdu

1.den (pá): Odjezd ve večerních hodinách.

2.den (so): BERCHTESGADEN – klimatické lázně a sportovní středisko s četnými památkami. Výlet na vrchol Kehlstein s úchvatnou vyhlídkou a s horskou chatou zvanou Orlí hnízdo, která byla oblíbenou rezidenci Adolfa Hitlera. Možnost návštěvy solného dolu SALZBERGWERK - průjezd štolami hornickým vláčkem, skluzavky, podzemní solné jezero, podzemní lanovka. Přejezd na večeři a nocleh do Tyrolska.

3.den (ne): Zámek AMBRAS u Innsbrucku – prohlídka impozantního renesančního zámku, Španělský sál, portrétní galerie Habsburků od věhlasných umělců. Přejezd do JENBACHU. Odtud nostalgická jízda parní zubačkou k největšímu tyrolskému jezeru ACHENSEE, možnost vyhlídkové plavby po jezeře obklopeném štíty Tyrolských Alp. Přejezd do bavorského lázeňského města BAD TOLZ s malovanými domy a pestrou radnici v selském stylu. Němečtí filmaři si vybrali město a jeho okolí jako dějiště pro známý kriminální seriál Big Ben. V podvečer odjezd. Návrat do ČR do půlnoci.

Termíny a ceny

termíndélkaDospělí poznámka 
25.5.-27.5.20183 dny3 390 Kčrezervovat
7.9.-9.9.20183 dny3 390 Kčrezervovat

Cena obsahuje

  • pojištění léčebných výloh a storna
  • dopravu klim. autobusem
  • 1x ubytování v typickém alpském hotelu
  • 1x polopenzi
  • průvodce

    Fakultativní výlety

  • 1/1 pokoj (příplatek: 700 Kč)

    © 2003-2018 CK MAYER & CROCUS - specialista na poznávací zájezdy s 28-letou tradicí