přeskočit navigaci

poznávací zájezdy do celého světa
letos již 28. sezóna poznávacích zájezdů

obj.č.503 Zámky jižní Moravy a Rakousko

Krems-02

Tento zájezd v sobě zahrnuje to nejzajímavější z jižní Moravy a některá nádherná místa ze severního Rakouska. Rozhodně byste si neměli nechat ujít příjemné koupání v termálních lázních nedaleko hranic Laa an der Thaya, úžasné vodopády a soutěsky Ötscheru a nezapomenutelné údolí Wachau.


Typ zájezdu: Česká republika a Slovensko

Ubytování: hotel

Stravování: polopenze

Program zájezdu

1.den (čt): Odjezd z Prahy v ranních hodinách. Prohlídka zámku VRANOV NAD DYJÍ, který se nádherně zrcadlí ve vodách řeky Dyje a bývá označován „klenotem“ mezi jihomoravskými zámky. Pěší výlet podél řeky Dyje k impozantnímu skalnímu útvaru HAMERSKÉ VRÁSY, LEDOVÉ SLUJE do malebné vesničky Lesná.

2.den (pá): Dopoledne výlet do lázní LAA AN DER THAYA (voda, teplo, světlo, hudba), kde se v šestihektarovém areálu naskýtá možnost využít krytý bazén o teplotě vody 34 °C, ze kterého lze proplavat do venkovního masážního bazénu, dále do termálního bazénu o teplotě 36 °C. Bazény jsou prosvětlené s podvodní reprodukovanou hudbou. Odpoledne návštěva LEDNICKO-VALTICKÉHO AREÁLU, který byl zapsán do Seznamu památek světového kulturního dědictví UNESCO. Návštěva zámku LEDNICE, možnost pěší procházky v nádherném rozlehlém parku.

3.den (so): Výlet do rakouských Alp – rakouského národního parku ÖTSCHER-TORMÄUER. Pěší vycházka divokou alpskou krajinou soutěsek („Otcovy příkopy“), peřejí a vodopádů (vodopád LASSINGFALL). Návštěva poutního místa MARIAZELL.

4.den (ne): Celodenní výlet do oblasti WACHAU – romantické městečko KREMS, poté oblíbená vyhlídková plavba lodí po Dunaji z Kremsu do Melku (loď se platí na místě). Plavba údolím Wachau se středověkými hrady, malebnými městečky a stráněmi s vinicemi. MELK – nejvelkolepější klášter v Rakousku s krásnými interiéry a výhledem na dunajské údolí. Stavitel Jakob Prandtauer mistrovsky zakomponoval své umělecké dílo do půvabné dunajské krajiny. Příjezd do Prahy v pozdních večerních hodinách.

Termíny a ceny

termíndélkaDospělí poznámka 
14.6.-17.6.20184 dny4 990 Kčrezervovat

Cena obsahuje

  • dopravu autobusem
  • průvodce
  • 3x ubytování v hotelu (dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím)
  • 3x polopenzi

    Fakultativní výlety

  • pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 140 Kč)
  • 1/1 pokoj (příplatek: 700 Kč)

    © 2003-2018 CK MAYER & CROCUS - specialista na poznávací zájezdy s 28-letou tradicí