přeskočit navigaci

poznávací zájezdy do celého světa
letos již 28. sezóna poznávacích zájezdů

obj.č.425 Benátky, Florencie, Řím

Benatky_3_10

Poznávací zájezd do Itálie míří do největších italských klenotů - města na kanálech Benátek, renesanční perly Toskánska Florencie i do metropole Itálie do Říma s mnoha antickými památkami a slavnými Vatikánskými muzei.

Typ zájezdu: Krátkodobé poznávací zájezdy

Ubytování: hotel

Stravování: polopenze

Program zájezdu

1.den (út): Odjezd z Prahy ve večerních hod.

2.den (st): BENÁTKY (UNESCO) – světově proslulé město rozložené v laguně mezi pevninou a otevřeným mořem na 118 ostrůvcích při 150 kanálech, přes něž se klene 400 mostů, s nábřežními promenádami i úzkými uličkami, s romantickými zákoutími, zejména však s obrovským počtem palácových staveb a více než stovkou kostelů.

3.den (čt): FLORENCIE (UNESCO) – metropole Toskánska s mnoha památkami: Dóm Santa Maria dei Fiori, Giottova zvonice, slavné náměstí Signoria se sochou Davida, kostel San Lorenzo s Medicejskou kaplí. Dojezd na ubytování k Římu.

4.den (pá): TIVOLI – VILA D’ESTE (UNESCO) s překrásnou zahradou plnou fontán a HADRIÁNOVA VILA (UNESCO) – působivě zachovalé sídlo císaře Hadriána. ŘÍM (UNESCO) – antický Řím (Coloseum, Forum Romanum, Pantheon aj.), Piazza Navona, Fontana di Trevi, Piazza di Spagna aj.

5.den (so): ŘÍM VATIKÁN (UNESCO) – jeden z ministátečků a zároveň sídlo hlavy katolické církve. Jedinečný chrám sv. Petra s nádhernou výzdobou, Vatikánská muzea s proslavenou Sixtinskou kaplí. Pokračování prohlídky ŘÍMA .

6.den (ne): Příjezd do Prahy v odpoledních hodinách.

Termíny a ceny

termíndélkaDospělí poznámka 
25.9.-30.9.20186 dní7 990 KčOdjezd též z Plzně.rezervovat

Cena obsahuje

  • dopravu autobusem
  • průvodce
  • 3x ubytování v hotelu
  • 3x polopenzi

    Fakultativní výlety

  • pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 210 Kč)
  • 1/1 pokoj (příplatek: 1 500 Kč)

    © 2003-2018 CK MAYER & CROCUS - specialista na poznávací zájezdy s 28-letou tradicí