přeskočit navigaci

poznávací zájezdy do celého světa
letos již 26. sezóna poznávacích zájezdů

Krátkodobé poznávací zájezdy

obj.č.401 Paříž a zámek Versailles s ubytováním v centru Paříže

poznávací zájezd - Francie5-denní poznávací zájezd - Francie, od 27.9.2017, od 5 990 Kč
Kouzlo města nad Seinou sílí již více než dva tisíce let a již více než dva tisíce let přidávají králové, císaři a prezidenti Francie, klenoty do kulturní pokladnice, jakou Paříž bezesporu je. Pojeďte s námi poznat tuto metropol - římské posádkové město, město universitní, sídlo středověkých panovníků, město revoluce, císařství a republiky, ...

obj.č.415 Alsaská pohádka o víně

poznávací zájezd - Francie5-denní poznávací zájezd - Francie, od 31.8.2017, od 5 590 Kč
Málokde v Evropě se podařilo tak stmelit kulturu dvou národů jako v Alsasku, o tom svědčí i zvyky a svátky. Čeká vás krásná příroda Vogéz, turistika vysoko nad jezery i mezi vinohrady, krásná hrázděná městečka, tradice města Colmar a Štrasburk a alsaská slavnost roku – průvod trubačů a alegorických vozů. Ochutnáte alsaské speciality: víno, sýr ...

obj.č.424 Řím, Neapolský záliv

poznávací zájezd - Itálie7-denní poznávací zájezd - Itálie, od 15.9.2017, od 7 990 Kč
Tento zájezd do Říma a Neapolského zálivu je určen pro ty, kteří již navštívili historická města severní i střední Itálie a chtějí poznat místa další, neméně významná a proslulá svojí krásou, kulturními a historickými památkami. Řím je město proslulé svojí historií.

obj.č.426 Řím, Florencie, Tivoli

poznávací zájezd - Itálie5-denní poznávací zájezd - Itálie, od 27.9.2017, od 5 990 Kč
"Všechny cesty vedou do Říma", tvrdí jedno staré přísloví jako doklad o důležitosti Říma. Ta naše tam povede za poznáním dědictví minulosti z dob kolébky západoevropské civilizace (antického Říma) a z dob papežského státu, kdy se Řím stal srdcem křesťanského světa. Cestou se zastavíme ve Florencii, městě, do jehož tváře se tak významně vepsala ...

obj.č.435 Toskánsko a Umbrie

poznávací zájezd - Itálie7-denní poznávací zájezd - Itálie, od 25.9.2017, od 9 790 Kč
Poznáte krajinu, kulturu a umění tajemného národa Etrusků, románskou a renesanční architekturu, vykoupete se v Trasimenském jezeře i na střeše hotelu. Pocítíte lahodnou chuť vína Chianti. Cestu korunuje perla Toskánska Florencie a nejznámější poutní místo Itálie Assisi.

obj.č.460 Metropole na Dunaji - Bratislava, Budapešť, Vídeň

poznávací zájezd - Maďarsko4-denní poznávací zájezd - Maďarsko, od 28.9.2017, od 4 990 Kč
Navštivte s námi během tří dnů tři středoevropské metropole - Vídeň se slavnými památkami , Budapešť s Hradním vrchem a Parlamentem a Bratislavu s historickým centrem.

obj.č.455 Bavorské hrady a zámky

poznávací zájezd - Německo3-denní poznávací zájezd - Německo, od 8.9.2017, od 2 990 Kč
V Bavorsku jsou mnohá místa nerozlučně spjata s osobností krále Ludvíka II., jenž sice jako vladař nic mimořádného nevykonal, zato vtiskl svého tvořivého ducha do řady staveb, které ho proslavily po celé Evropě. S řadou těchto mnohdy až překvapivě úchvatných objektů, zasazených do rozmanité bavorské přírody, se můžete seznámit na tomto zájezdu.

obj.č.453 Vídeň a zámek Schönbrunn

poznávací zájezd - Rakousko2-denní poznávací zájezd - Rakousko, od 7.10.2017, od 2 190 Kč
Vídeň, metropole Rakouska a historické město, které se pyšní množstvím památek - Hofburg, Schönbrunn, Uměleckohistorické muzeum, Albertina, Císařská hrobka, Dóm sv. Štěpána. V adventních termínech navíc honosné a bohatě vyzdobené předvánoční trhy, zvláště ty u vídeňské Radnice patří k nejslavnějším.

obj.č.413 Krakov - město králů

poznávací zájezd - Polsko5-denní poznávací zájezd - Polsko, od 27.9.2017, od 5 990 Kč
Klenot mezi polskými městy. Prohlídku města se zvláštním zřetelem na památky UNESCO a návštěvu královského zámku Wawel vystřídá zážitek ze solného dolu Wieliczka.

obj.č.441 Paleta z Dolomit a jezero Lago di Garda

poznávací zájezd - Itálie5-denní poznávací zájezd - Itálie, od 21.9.2017, od 5 990 Kč
Žádná jiná oblast Alp nemá tak pestrou nabídku téměř nekonečného množství túr jako členité Dolomity. Tato horská oblast nebudí jen zájem turistů a horolezců, ale ve zdejší vzácně rozmanité přírodě najdou mnoho krás i všichni pozorní návštěvníci, milovníci přírody a fotografové. Vždyť právě zde lze spatřit šťavnaté zelené louky v blízkosti ...

obj.č.448 Národní parky a přírodní krásy Chorvatska - krátkodobý zájezd

poznávací zájezd - Chorvatsko6-denní poznávací zájezd - Chorvatsko, od 23.9.2017, od 5 990 Kč
Chorvatsko - to není je letní dovolená u Jaderského moře v některém z nejznámějších letovisek. To jsou také nádherné národní parky, na které je náš zájezd zaměřen. A hlavně mimo sezónu, kdy do Chorvatska mnoho turistů nejezdí.

obj.č.444 Horskými vláčky po Švýcarsku

poznávací zájezd - Švýcarsko5-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, od 2.9.2017, od 5 690 Kč (sleva)
Švýcarsko – uměli byste si tuto nádhernou alpskou zemi představit bez slavných červených vlaků? Určitě ne. Proto jsme, vzhledem k velké oblibě našich zájezdů s horskými Bernina expresy, připravili novinku, která se zaměřuje právě na slavné švýcarské horské vlaky a především ty, které projíždějí nejkrásnějšími partiemi švýcarských Alp.

obj.č.414 Krakov - město králů II

poznávací zájezd - Polsko4-denní poznávací zájezd - Polsko, od 28.9.2017, od 4 990 Kč
Klenot mezi polskými městy. Prohlídku města se zvláštním zřetelem na památky UNESCO a návštěvu královského zámku Wawel vystřídá zážitek ze solného dolu Wieliczka či Ojcowského NP.

obj.č.416 Alsaská zimní pohádka o víně

poznávací zájezd - Francie3-denní poznávací zájezd - Francie, od 8.12.2017, od 5 490 Kč
Program adventního zájezdu bez nočního přejezdu. Slavnostní adventní trhy si nezadají s populárními trhy v Rakousku…a víno i sýry jsou jedinečné.

obj.č.476 Benátská laguna (Slavnost gondol)

poznávací zájezd - Itálie5-denní poznávací zájezd - Itálie, od 31.8.2017, od 5 590 Kč
Benátky jsou romantické město plné kanálů, historických památek a muzeí. V termínu tohoto zájezdu se v Benátkách koná Slavnost gondol. Nádherně nazdobená plavidla a jejich posádky v kostýmech se Vám předvedou v celé své kráse.

obj.č.467 Madrid, Toledo - letecky

poznávací zájezd - Španělsko4-denní poznávací zájezd - Španělsko, od 6.10.2017, od 15 990 Kč
Madrid má celou řadu zajímavých památek, ale je také místem, kde se výborně nakupuje. A Toledo patří k nejkrásnějším historickým městům Španělska.

obj.č.484 Míšeň a Drážďany

poznávací zájezd - Německo1-denní poznávací zájezd - Německo, od 5.12.2017, od 690 Kč
Adventní zájezd do Německa, do spolkové země Sasko. Navštívíte metropoli Drážďany s mnoha krásnými stavbami a hezkými vánočními trhy. Druhým místem je Míšeň, proslavená míšeňským porcelánem i hezkým historickým jádrem.

obj.č.485 Adventní Drážďany

poznávací zájezd - Německo1-denní poznávací zájezd - Německo, od 12.12.2017, od 590 Kč
Adventní zájezd do Německa do metropole Saska Drážďan, klenotu na Labi, s mnoha historickými stavbami ve svém centru i oblíbenými vánočními trhy.

obj.č.428 Benátky, Florencie, Řím

poznávací zájezd - Itálie6-denní poznávací zájezd - Itálie, od 26.9.2017, od 7 990 Kč
Poznávací zájezd do Itálie míří do největších italských klenotů - města na kanálech Benátek, renesanční perly Toskánska Florencie i do metropole Itálie do Říma s mnoha antickými památkami a slavnými Vatikánskými muzei.

obj.č.480 Eger, Tokaj

poznávací zájezd - Maďarsko4-denní poznávací zájezd - Maďarsko, od 5.10.2017, od 4 990 Kč
- termály a víno Chcete poznat v Maďarsku kraj vína a termální vodě zaslíbený a zažít atmosféru slavnosti nejznámějšího maďarského vína aszú „vína králů“ v oblasti Tokajských vrchů? Termální lázně Eger a jeskynní lázně Tapolca.

obj.č.457 Za kouzlem bavorských a tyrolských hor a jezer

poznávací zájezd - Rakousko3-denní poznávací zájezd - Rakousko, od 25.8.2017, od 3 390 Kč
Berchtesgadenské a Tyrolské Alpy Při tomto zájezdu poznáte alpský Berchtesgadenský národní park v Německu a oblast největšího tyrolského jezera Achensee v Rakousku. Je to atraktivní oblast vysokohorské přírody s kouzelnou flórou a faunou, nádhernými sceneriemi plnými přírodních kontrastů. Svezete se vláčkem a projedete lodí po malebném ...

obj.č.459 Českosaské Švýcarsko výletní lodí

poznávací zájezd - Německo3-denní poznávací zájezd - Německo, od 1.9.2017, od 4 190 Kč
Výletní lodí z Děčína do Drážďan, vláčkem do Moritzburgu, porcelánka v Míšni Výlet do romantického kraje, při kterém poplujeme jednou z nejkrásnějších poříčních krajin Evropy – údolím Labe, které je od roku 2004 uvedeno na seznamu světového dědictví UNESCO. Poplujeme skalním kaňonem Českého Švýcarska, jehož působivé pojmenování vymysleli ...

obj.č.489 Romantická bílá noc

poznávací zájezd - Rakousko2-denní poznávací zájezd - Rakousko, od 9.12.2017, od 3 100 Kč
Adventní zájezd do Rakouska míří do oblasti Horních Rakous, do oblasti kolem Lince. Organizátor: CK PERMON

obj.č.427 Řím, Vatikán - letecky

poznávací zájezd - Itálie4-denní poznávací zájezd - Itálie, od 27.9.2017, od 13 490 Kč
Krátkodobý letecký poznávací zájezd do Itálie Vám umožní poznání památkami přímo nabítého města Řím, kde se dochovaly slavné stavby z dob římského císařství i starší (Koloseum, Pantheon, Císařská fora a Forum romanum a mnohá další). Navštívíte i ministát Vatikán se slavným náměstím Sv. Petra a stejnojmennou bazilikou i vyhlášenými Vatikánskými ...

obj.č.420 Londýn a perly královské Anglie

poznávací zájezd - Velká Británie5-denní poznávací zájezd - Velká Británie, od 13.9.2017, od 7 990 Kč
Pojeďte s námi poznávat nejen Londýn, jedno z nejpůsobivějších hlavních měst na světě, ale i monumenty a památky jihozápadně od metropole. Navštívíme královský Windsor, Salisbury, ztělesňující mnohé ze staré dobré Anglie či pravěký monument Stonehenge.

obj.č.419 Paláce, zámky, hrady a zahrady Anglie + Londýn

poznávací zájezd - Velká Británie6-denní poznávací zájezd - Velká Británie, od 22.8.2017, od 7 990 Kč (sleva)
Tento zájezd je určen i pro ty z Vás, kteří již Londýn navštívili a chtěli by poznat další zajímavá místa jižní Anglie, zvláště majestátní honosné aristokratické a královské paláce, při kterých se nachází také velice pěkné zahrady a parky.

obj.č.471 Barcelona - metropole Katalánska

poznávací zájezd - Španělsko4-denní poznávací zájezd - Španělsko, od 12.10.2017, od 14 390 Kč
Letecký poznávací zájezd do metropole Katalánska Barcelony Vám umožní během 4 dnů podrobně poznat toto krásné a památkami nabité město u Středozemního moře.

obj.č.470 Madrid - pokladnice umění

poznávací zájezd - Španělsko4-denní poznávací zájezd - Španělsko, od 19.10.2017, od 12 990 Kč
Náš letecký poznávací zájezd do středního Španělska Vás zavede do metropole Madrid i starobylého Toleda a slavného rozlehlého komplexu kláštera a královského sídelního paláce El Escorial.

obj.č.402 Paříž - letecky

poznávací zájezd - Francie4-denní poznávací zájezd - Francie, od 7.9.2017, od 12 790 Kč
Vydejte se s námi na letecký poznávací zájezd do Francie do Paříže. Metropole na Seině se slavnou Eiffelovou věží, širokými bulváry i úzkými uličkami s romantickými kavárnami, slavný Louvre i katedrála Notre-Dame na ostrově...

obj.č.469 Formule 1 - Velká cena Itálie

poznávací zájezd - Itálie5-denní poznávací zájezd - Itálie, od 31.8.2017, od 5 990 Kč
Jedinečný zájezd na Formuli 1 do severní Itálie do metropole Miláno, jehož centrum si budete moci také prohlédnout. Organizátorem zájezdu je CK Monatour.

obj.č.487 Advent v Pasově a na Innu

poznávací zájezd - Německo2-denní poznávací zájezd - Německo, od 9.12.2017, od 3 000 Kč
Adventní zájezd do Rakouska míří do oblasti řeky Inn a historického města Pasov, ve kterém je také přímo ubytování. To Vám umožní poznat toto krásné město podrobně a užít si jeho vánočních trhů. Organizátorem zájezdu je CK Permon.

obj.č.488 Advent ve středověkých městech

poznávací zájezd - Německo2-denní poznávací zájezd - Německo, od 25.11.2017, od 3 400 Kč
Adventní zájezd do Německa Vás zavede do čtyř historických měst včetně proslulého vánočního města Rothenburg. Organizátorem zájezdu je CK Permon.

obj.č.490 Mořský park Laguna

poznávací zájezd - Slovinsko6-denní poznávací zájezd - Slovinsko, od 25.10.2017, od 6 700 Kč
Na našem zájezdu do Slovinska máte jedinečnou možnost luxusně zrelaxovat v krásném hotelu na pobřeží Jadranu a odpočívat v Mořském parku Laguna. Organizátorem je CK Permon.

obj.č.430 Skvosty severní Itálie a Vídeň

poznávací zájezd - Itálie5-denní poznávací zájezd - Itálie, od 27.9.2017, od 5 490 Kč (sleva)
V tomto zájezdu navštívíte skvosty severu Itálie, které neodmyslitelně patří mezi hlavní cíle turistů celého světa. Okouzlí Vás romantické Benátky, starobylá Padova i světoznámá Verona.

obj.č.434 Toskánsko

poznávací zájezd - Itálie5-denní poznávací zájezd - Itálie, od 25.10.2017, od 5 990 Kč (sleva)
V Toskánsku můžeme obdivovat nejen romantickou zvlněnou krajinu, ale i jedinečné stavební památky. Florencie, Siena, Pisa, Lucca jsou pro turisty lákavými místy s mimořádnými ukázkami románského, gotického a renesančního umění.

obj.č.425 Řím a Neapolský záliv

poznávací zájezd - Itálie5-denní poznávací zájezd - Itálie, od 12.10.2017, od 5 990 Kč
Během pěti dnů Vás čeká návštěva antického Říma, sídla papeže Vatikán či nezapomenutelných Pompejí. Vystoupáte na sopku Vesuv a lodí se přepravíte na smaragdový ostrov Capri.

obj.č.400 Paříž, zámky Versailles a Fontainebleau + Norimberk

poznávací zájezd - Francie5-denní poznávací zájezd - Francie, od 5.10.2017, od 4 690 Kč
Nejkrásnější město Francie, nepřeberné množství památek, romantické kavárny, slavná muzea či centrum módy – to je Paříž. Navíc budete mít možnost navštívit dva úchvatné zámky zapsané na seznamu UNESCO – Versailles a Fontainebleau.

obj.č.405 Francouzská riviéra, Milano, Salzburg

poznávací zájezd - Francie5-denní poznávací zájezd - Francie, od 28.9.2017, od 6 990 Kč (sleva)
Kouzlo francouzské Riviéry objevili jako první Angličané už v 18. století. Svou oslnivostí světla a silou barev zlákal tento kraj mnoho malířů, mezi jinými H. Matisse a P. Picassa. Nechte se zlákat i Vy a vydejte se s námi za krásou Azurového pobřeží. Cestu za nejslavnějšími letovisky proslulé francouzské Riviéry si zpestříte návštěvou Milana ...

obj.č.406 Normandie, Bretaň, zámky na Loiře, Paříž + Norimber

poznávací zájezd - Francie6-denní poznávací zájezd - Francie, od 4.10.2017, od 7 390 Kč (sleva)

obj.č.411 Historické skvosty Polska - Wroclaw, Krakov, Varšava

poznávací zájezd - Polsko4-denní poznávací zájezd - Polsko, od 13.10.2017, od 4 490 Kč (sleva)
Vydejte se s námi za historií do nedalekého Polska. Prozkoumáte krásy historického centra Wroclavi, Krakova s královským hradem Wawel i Varšavy. Podniknete výpravu do solného dolu Wieliczka a budete mít možnost navštívit unikátní dřevěný kostel Jawor.

obj.č.472 Barcelona, Katalánsko

poznávací zájezd - Španělsko6-denní poznávací zájezd - Španělsko, od 4.10.2017, od 6 990 Kč (sleva)
Objevte s námi krásy svérázného Katalánska! Kromě koupání na pobřeží Středozemního moře navštívíte metropoli Barcelonu, kde nesmíte vynechat Gaudího architekturu. Dále objevíte starobylé město Besalú ležící již v podhůří Pyrenejí a také dechberoucí skalnaté pohoří s klášterem Montserrat.

obj.č.421 Londýn a Harry Potter

poznávací zájezd - Velká Británie4-denní poznávací zájezd - Velká Británie, od 26.10.2017, od 5 190 Kč

obj.č.452 Hrady a zámky Švábského Jury

poznávací zájezd - Německo3-denní poznávací zájezd - Německo, od 22.9.2017, od 4 790 Kč
Během našeho nového poznávacího zájezdu navštívíte zajímavou oblast Německa, kde se nachází starobylé a slavné hrady mocných panovnických rodů - zámek Lichtenstein a hrad Hohenzollern. Nevynecháme ani další zámky a kláštery, jejichž prohlídky Vás přenesou do dávných rytířských dob.

obj.č.478 Bavorsko mnoha nej

poznávací zájezd - Německo3-denní poznávací zájezd - Německo, od 6.10.2017, od 3 990 Kč
Nejdelší hrad v Evropě, nejstarší most střední Evropy, nejstarší městská brána Německa a jedny z největších termálních lázní na kontinentě a k tomu kouzlo podzimní přírody Bavorska.

obj.č.481 Adventní Krakov

poznávací zájezd - Polsko2-denní poznávací zájezd - Polsko, od 9.12.2017, od 3 290 Kč
Krakovské kostely, majestátný hrad Wawel, předvánoční atmosféra a kouzlo dvou památek UNESCO (Krakova a Věličky).

obj.č.482 Berlín a slavnost světel

poznávací zájezd - Německo3-denní poznávací zájezd - Německo, od 13.10.2017, od 3 590 Kč
Poznejte německou metropoli Berlín v její skutečně nevšední podobě! Každý říjen se Berlín na týden promění večer v pohádkové město s budovami i celými ulicemi osvětlenými jasnými a barevnými světly.

obj.č.491 Londýn - letecky

poznávací zájezd - Velká Británie4,5-denní poznávací zájezd - Velká Británie, od 20.9.2017, od 11 990 Kč
Zájezd do Londýna s možností návštěvy městečka a zámku Windsor - svědka tisícileté historie ostrovního království. Londýn to je pevnost Tower a Tower Bridge, královské sídlo v Buckinghamském paláci, Big Ben, katedrála sv. Pavla, rušná Oxford Street, blikající Piccadilly Circus, ale i populární London Eye a fantastická muzea. Poznejte s námi ...
© 2003-2017 CK MAYER & CROCUS - specialista na poznávací zájezdy s 26-letou tradicí
Doporučujeme: Poznávací zájezdy Latinská Amerika a Karibik | Eurovíkendy | Lyžování Itálie | Dovolená a Last Minute Řecko, Egypt, Kuba ... | Ubytování Františkovy Lázně | Cestování a turistika | Švýcarsko | Madeira | Turecko | Výměna odkazů