přeskočit navigaci

poznávací zájezdy do celého světa
letos již 28. sezóna poznávacích zájezdů

obj.č.461 Drážďany, Míšeň, kamélie v Pillnitz, výstava orchidejí

IMG_0943

Sasko je nejčastěji spojováno s městem Drážďany, které jsou přímo přeplněny množstvím uměleckých památek (galerie Zwinger, rezidenční zámek, Semperova opera) Kromě toho na tomto zájezdu navštívíte město světoznámého porcelánu Míšeň. V tuto dobu rozkvétá v zahradách zámku Pillnitz obří stromovitá kamélie, která jistě nadchne všechny milovníky květin.

Typ zájezdu: Krátkodobé poznávací zájezdy

Ubytování: hotel

Stravování: snídaně

Program zájezdu

1.den (so): Odjezd z Prahy v ranních hod. PIRNA , historické centrum, středověké domy, pohledy na Labe, PILLNITZ, zámek saských kurfiřtů, jarní zahrady, dům palem a skleník, kde touto dobou kvete naplno 220 let stará kamélie (průměr 11 m, až 35.000 květů), MÍŠEŇ , historické centrum, největší sbírky porcelánu v Evropě, exkurze s ukázkami výroby a prodejnou.

2.den (ne): DRÁŽĎANY , město nazývané Florencie na Labi, historické centrum, Brühlská terasa na nábřeží Labe s výhledy, nově zrekonstruovaný kostel Frauenkirche, renesanční zámek, Rezidenční zámek (450 let staré sbírky), barokní katedrála, Galerie Zwinger, Semperova opera (italská novorenesance) aj., individuálně mezinárodní prodejní výstava orchidejí „Orchideen Welt“, unikátní Skleněná továrna Volkswagen pro milovníky aut, návrat ve večerních hod.

Termíny a ceny

termíndélkaDospělí poznámka 
24.3.-25.3.20182 dny2 890 Kčrezervovat

Cena obsahuje

 • dopravu autobusem
 • 1x ubytování v hotelu
 • 1x snídani
 • průvodce

  Fakultativní výlety

 • pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 70 Kč)
 • prohlídka Semperovy opery - nutná rezervace předem v CK (příplatek: 350 Kč)
 • 1/1 pokoj - povinný při nedoobsazení (příplatek: 500 Kč)

  © 2003-2018 CK MAYER & CROCUS - specialista na poznávací zájezdy s 28-letou tradicí