přeskočit navigaci

poznávací zájezdy do celého světa
letos již 26. sezóna poznávacích zájezdů

obj.č.700 Holandsko na kole

Pohodové hvězdicové výlety v zemi cyklostezek, větrných mlýnů, polderů, písečných dun, dřeváků, sýra a krav. Země protkaná stovkami kilometrů vodních kanálů a svým rovinným charakterem přímo stvořená pro lehčí cyklistiku.

Typ zájezdu: Zájezdy s lehkou pěší turistikou

Ubytování: chata

Stravování: polopenze

Program zájezdu

1.den (): Autobusem přes Německo do Nizozemí.

2.den (): Na holandských místních kolech návštěva N.P. Hoge Veluwe s písečnými dunami a 500 druhy rostlin, galerie v přírodě Kröller-Müller. Dále do oblasti Amsterdamu. Ubytování v chatkách.

3.den (): Cyklookruh přes Zaanse Schans s větrnými mlýny a výrobou dřeváků a sýra, přes město sýrů Eidam do starobylého přístavu Volendam a do kempu.

4.den (): Dopolední projížďka na kolech na ostrov Marken s dřevěnými domky na kůlech. Autobusem do Amsterdamu: muzea, tržiště, proslulé kanály - grachty, uličky lásky, brusírny diamantů, Rembrantův dům.

5.den (): Autobusem do královského sídelního města Den Haagu, Holandsko v miniatuře v Madurodamu, na kolech do Scheveningenu - mořské akvárium, koupání. Dále pobřežními dunami přes Hoek Van Holland do Maassluis. Moderní architektura přístavu Rotterdam- černá loď, věž Euromast (185 m).

6.den (): Výlet na kole do Alkmaaru, návštěva proslulých sýrových trhů, vážní budova Waag, muzeum sýra. Na kolech do lázní Bergen aan Zee, akvárium, koupání. Cyklostezkou mezi dunami a po břehu Nord Holland kanálu do kempu.

7.den (): Výlet na kolech k vodnímu hradu Muiderslot (z r. 1280), návštěva hrobu J. A. Komenského a pevnosti v Naardenu. Odtud autobusem přes Německo domů.

8.den (): Návrat do ČR.

Termíny a ceny

termíndélkaDospělí poznámka 

Cena obsahuje

 • pojištění léčebných výloh a storna
 • dopravu autobusem
 • přepravu kol
 • zvýšenou polopenzi (polní kuchyně)
 • 5x ubytování v chatkách s vařičem (2 dvoulůžkové ložnice)
 • průvodce

  Fakultativní výlety

 • dvoulůžková chatka - 1700 Kč/os.

  © 2003-2017 CK MAYER & CROCUS - specialista na poznávací zájezdy s 26-letou tradicí