přeskočit navigaci

poznávací zájezdy do celého světa
letos již 28. sezóna poznávacích zájezdů

obj.č.400 Holandsko

Holandsko kytky

Krátkodobý zájezd do země květin, kde uvidíte kromě nádherných rozkvetlých parků i zajímavé skanzeny, mořské lázně, proslulé větrné mlýny a holandská města.

Typ zájezdu: Krátkodobé poznávací zájezdy

Ubytování: hotel

Program zájezdu

1.den (st): Odjezd z Prahy v odpoledních hodinách.

2.den (čt): Návštěva květinové burzy v městečku AALSMER (není garantováno v případě státních svátků). AMSTERDAM (UNESCO) - nádherné město nazývané "Benátkami severu" pro své malebné uličky a kanály (grachty).

3.den (pá): Ráno prohlídka skanzenu 19 větrných mlýnů KINDERDIJK (UNESCO). CASTEL DE HAAR - nádherný novogotický hrad poblíž Utrechtu, jehož obnova na konci 19. stol. byla financována rodinou Rotschildů, krásný park se 7 tisíci stromy, vodní plochy, upravené zahrady. UTRECHT - starobylé město s monumentálním dómem, desítkami staveb z období gotiky - baroka, několik kostelů a chrámů budovaných od 12. do 15. století.

4.den (so): KEUKENHOF - 28 hektarový park se 6 milióny květin, překrásná jezírka a potůčky, tematické zahrady a výstavy v pavilonech. DELFT - staré a překrásně zachovalé město, někdejší sídlo holandských hrabat proslavené známou delftskou keramikou (fajánsí). Park MADURODAM - ukazuje Holandsko v miniatuře a také co by jinak zůstalo nepoznané. SCHEVENINGEN - nejvýznamnější mořské lázně v Holandsku v městě Den Haag s vyhlídkou na Severní moře.

5.den (ne): Příjezd do Prahy v ranních hodinách.

Termíny a ceny

termíndélkaDospělí poznámka 
9.5.-13.5.20185 dní5 990 KčOdjezd též z Plzně.rezervovat

Cena obsahuje

  • dopravu autobusem
  • průvodce
  • 2x ubytování v hotelu (dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím)

    Fakultativní výlety

  • pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 180 Kč)
  • 2x snídaně (příplatek: 280 Kč)
  • 1/1 pokoj (příplatek: 1 400 Kč)

    © 2003-2018 CK MAYER & CROCUS - specialista na poznávací zájezdy s 28-letou tradicí