přeskočit navigaci

poznávací zájezdy do celého světa
letos již 28. sezóna poznávacích zájezdů

obj.č.155 Lázně Hegykö - pobytový zájezd s možností výletů

Městečko Hegykö leží blízko hranic s Rakouskem. Je známé díky zdejším termálním lázním a jeho výhodná poloha je ideálním výchozím bodem pro výlety a turistiku. Termální voda o teplotě 55 °C vyvěrá z hloubky téměř 1.500 m a je bohatá především na fluor a jód. Menší lázeňský areál se nachází v upraveném přírodním parku. Součástí areálu je 7 bazénů: 2 venkovní léčebné bazény (26-28°C, 36-38°C), termální bazén (34-36°C), plavecký bazén (24-26°C), bazén pro neplavce (24-26°C), dětský bazén (26-28°C), vnitřní wellness bazén (30-32°C) a termální bazén (35-37°C). Dále je k dispozici restaurace, odpočívací terasa, hřiště na fotbal a volejbal a hřiště pro děti.

Za příplatek 300 Kč lze objednat balíček níže uvedených výletů:
FERTÖD - Tzv. maďarské Versailles vybudované knížetem Esterházy je největším barokním zámkem v Maďarsku s překrásnou francouzskou zahradou. ŠOPROŇ - Jedno z nejkrásnějších historických měst v Maďarsku, město gotické a barokní architektury, významné středisko vinařství. PLAVBA PO NEZIDERSKÉM JEZEŘE, RUST - Plavba lodí po jezeře, jehož značná část jezera je národním parkem s překrásnou přírodou plnou ojedinělých druhů rostlin a více než 300 druhů ptactva. Prohlídka městečka MorbischamSee a Rust.

Wellness centrum - zážitkový bazén s protiproudem a hydromasáží (31°C), finská sauna, infrasauna, parní kabina, aroma a světelná terapie, relaxační místnost, čajovna, fitness.

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy s výlety z termálních lázní

Ubytování: hotel
Hotel Tornácos se nachází cca 100 m od lázeňského areálu, má recepci, restauraci s letní terasou, wellness centrum, půjčovnu kol. Ubytování: dvoulůžkové pokoje, rodinné pokoje, možnost 1 dětské přistýlky, koupelna a WC, fén, TV, minilednička, trezor, klimatizace, WIFI.

Stravování: snídaně
Stravování: snídaně formou bohatého bufetu, možnost dokoupení večeří formou a la carte. Hotel využívá pro svou kvalitní gastronomii produkty od místních pěstitelů a chovatelů.

Termíny a ceny

termíndélkaDospělí poznámka 

Cena obsahuje

 • 5x ubytování
 • 5x snídani
 • vstupné do hotelového wellness centra
 • dopravu autobusem
 • pobytovou taxu
 • delegátský servis

  Slevy

 • senioři nad 65 let - 5% (slevy nelze sčítat)

  © 2003-2018 CK MAYER & CROCUS - specialista na poznávací zájezdy s 28-letou tradicí