přeskočit navigaci

poznávací zájezdy do celého světa
letos již 26. sezóna poznávacích zájezdů

obj.č.153 Přírodní krásy i památky Slovinska + termální lázně Snovik

bled-12

– vstupné do termálních lázní v ceně
– pobyt v termálních lázních - hotel****

Tento jedinečný zájezd Vás zavede za poznáním přírodních i kulturních krás malebného Slovinska. Budete mít možnost navštívit bránu Julské Alpy (soutěsku Vintgar, jezero Bled), romantické doliny Kamnických a Savinjských Alp, historická městečka Kamnik a Celje i metropoli Lublaň. Poznávání Vám zpříjemní možnost koupání v termálních lázních **** komplexu Snovik, který je položen v malebném prostředí.

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy s výlety z termálních lázní

Ubytování: hotel

Stravování: polopenze

Program zájezdu

1.den (): Odjezd z Prahy ve večerních hodinách.

2.den (): Dopoledne návštěva JULSKÝCH ALP. SOUTĚSKA VINTGAR – romantická procházka podél divokých zurčících vod řeky Vintgar. Návštěva městečka BLED, které se rozprostírá kolem malebného Bledského jezera. V podvečer dojezd do termálních lázní Snovik.

3.den (): Prohlídka města LUBLAŇ – elegantní, půvabná metropole Slovinska s pěkným centrem, nad kterým se vypíná Ljubljanski grad. Odpoledne koupání v termálních lázních.

4.den (): Výlet do městečka Kamnik a Kamnických Alp. KAMNIK – hezké městečko na úpatí KAMNICKÝCH A SAVINJSKÝCH ALP, které leželo na důležité obchodní cestě mezi Terstem a Korutany. Návštěva údolí KAMNIŠKA BYSTRICA pod vápencovými štíty Kamnických Alp. Procházka podél modrých vod řeky Kamniška Bystrica.

5.den (): Návštěva LOGARSKÉ DOLINY, která je nazývána perlou SAVINJSKÝCH ALP a je jednou z nejkrásnějších alpských dolin. Nad údolím se tyčí vysoké příkré a rozeklané vrcholy. Procházka k VODOPÁDU RINKA. Odpoledne prohlídka města CELJE, které se může pochlubit středověkým jádrem. Nad městem na vysoké skále se tyčí zřícenina mohutného hradu.

6.den (): Odjezd ze Slovinska, cestou zastávka v rakouském městě GRAZ (Štýrský Hradec). Město Graz, metropole Štýrska, bylo jedním z hlavních center vlády Habsburků. Půvabné historické jádro Altstadt je zapsáno na seznamu kulturního dědictví UNESCO a nyní je přeměněno v malebnou pěší zónu. Příjezd do Čech v pozdních večerních hodinách.

Termíny a ceny

termíndélkaDospělí poznámka 
14.5.-19.5.20176 dní7 990 KčOdjezd též z Kolína a Českých Budějovic.rezervovat

Cena obsahuje

 • *V termínu 6.9. - 10.9. není program 5. dne.
 • dopravu autobusem
 • průvodce
 • 4x (*3x) ubytování v **** komplexu Snovik
 • vstup do bazénů
 • 4x (*3x) polopenzi

  Fakultativní výlety

 • pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 180 Kč)
 • *pojištění léčebných výloh a storna - u termínu 6.9. - 10.9. (příplatek: 150 Kč)

  © 2003-2017 CK MAYER & CROCUS - specialista na poznávací zájezdy s 26-letou tradicí