přeskočit navigaci

poznávací zájezdy do celého světa
letos již 28. sezóna poznávacích zájezdů

obj.č.424 Toskánsko

pisa-08

V Toskánsku můžeme obdivovat nejen romantickou zvlněnou krajinu, ale i jedinečné stavební památky. Florencie, Siena, Pisa, Lucca jsou pro turisty lákavými místy s mimořádnými ukázkami románského, gotického a renesančního umění.

Typ zájezdu: Krátkodobé poznávací zájezdy

Ubytování: hotel

Stravování: snídaně

Program zájezdu

1.den (pá): Odjezd z Prahy v odpoledních hodinách.

2.den (so): Celodenní prohlídka metropole Toskánska FLORENCIE – (historické centrum je pod patronací UNESCO) – perla Toskánska s monumentálními stavbami florentské renesance – Dóm Santa Maria dei Fiori, Giottova Campanila, Baptisterium, hrobka Medicejských, Ponte Vecchio přes řeku Arno, kostel Santa Croce s hrobkou Michelangela.

3.den (ne): Nejkrásnější gotické město Toskánska SIENA s jedinečně dochovanými středověkými ulicemi, starými kostely a slavným náměstím, kde se konají závody koní Palio. Malebné městečko SAN GIMIGNANO (UNESCO) - jedno z nejatraktivnějších míst Toskánska , jeho hradby a historické rodové věže dokreslují malebný obraz středověkého města. Historická VOLTERRA , která byla založena již starými Etrusky, centrum zpracování alabastru. Krásné městské brány, impozantní středověké paláce, gotická katedrála ze 13. stol., římské divadlo.

4.den (po): Slavná PISA s jedinečnou Šikmou věží, oblast Campo Santo s dómem, baptisteriem a dalšími zajímavostmi. Středověká LUCCA s náměstím postaveným na místě římské amfiteátru a jedinečně dochovaným prstencem hradeb, které obepínají celé historické centrum města. Lucca nabízí ve svém středu atraktivní směs náměstí, malých kostelů, muzeí, galerií a dlážděných uliček. Odjezd do ČR.

5.den (út): Návrat do ČR v poledních hodinách.

Termíny a ceny

termíndélkaDospělí poznámka 
27.4.-1.5.20185 dní5 990 KčOdjezd též z Plzně.rezervovat
11.10.-15.10.20185 dní5 990 KčOdjezd též z Plzně.rezervovat

Cena obsahuje

 • dopravu autobusem
 • průvodce
 • 2x ubytování v hotelu (dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím)
 • 2x snídani

  Fakultativní výlety

 • pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 150 Kč)
 • 2x večeře (příplatek: 450 Kč)
 • 1/1 pokoj (příplatek: 1 200 Kč)
 • Vstup Dóm + krypta + muzeum Dómu + Zvonice + Kopule

  Slevy

 • Důležité upozornění: Na uvedené ceny se již nevztahují žádné další slevy (kromě slev pro skupinky a slevy pro stálé klienty).

  © 2003-2018 CK MAYER & CROCUS - specialista na poznávací zájezdy s 28-letou tradicí