přeskočit navigaci

poznávací zájezdy do celého světa
letos již 28. sezóna poznávacích zájezdů

obj.č.340 Zillertálské Alpy, jezero Achensee a údolí Alpbachtal - s Alpbachtalskou slevovou kartou

Rakousko_Rofan

Vybrané lanovky a koupaliště v ceně.

Tento zájezd Vás zavede do jedné z nejhezčí a nejfotogeničtější oblasti rakouských Alp. Zillertálské Alpy i vedlejší Tuxerské Alpy mají působivou kulisu ledovců i dravých řek, jezero Achensee je romanticky obehnáno horami. Zájezd Vám zpříjemní „Albachtalská slevová karta“, která umožňuje využití lanovek v údolí Albachtal zdarma.

Typ zájezdu: Zájezdy s lehkou pěší turistikou

Ubytování: hotel

Stravování: polopenze

Program zájezdu

1.den (po): Odjezd z Prahy ve večerních hodinách.

2.den (út): Příjezd k jezeru ACHENSEE, které leží pod horskou skupinou ROFAN. V případě hezkého počasí možnost výjezdu lanovkou Erfurterhütte a odtud horskou cestou okolo jezera Grubasee na ROFANSPITZE (2 259 m). Variantně z městečka Maurach výlet podél jezera Achensee.

3.den (st): ALPBACH – výjezd lanovkou k chatě BEGREST. HORNBODEN a pěší výlet malebnou Panoramatickou cestou pod vrcholy WIEDERSBEGER HORN a STANDKOPF a zpět k lanovce.

4.den (čt): Celodenní výlet do srdce krásných ZILLERTÁLSKÝCH ALP. Výlet od PŘEHRADY SCHLEGEISSPEICHER malebným údolím s říčkou a vodopády na hraniční sedlo s Itálií PFITSCHER JOCH (2 248 m.) a k chatě RIF. PASSO DI VIZZE – krásné pohledy na italské Alpy.

5.den (pá): NIEDERAU – výjezd lanovkou MARKBACHJOCHBAHN ke stejnojmenné chatě a pěší okruh kolem vrcholu Roßkopf s krásnými výhledy. Cestou možnost posezení u Anton-Graf-Hütte nebo Roßkopfhütte. Pro zdatnější výstup na Roßkopf ( 1731 m.)

6.den (so): Výlet do oblasti TUXER VORALPEN. Středisko HITERTUX. Možnost výjezdu lanovkou do výšky 3 270 m. na vyhlídkovou plošinu na ledovci. Výlet z 1. mezistanice lanovky na vyhlídku TUXER JOCH (2 310 m.) a údolím Weitental do Hintertuxu. V průběhu cesty krásné výhledy na údolí Tuxer Tal a vrcholy s ledovci dosahující výšky přes 3 000 metrů.

7.den (ne): Výjezd lanovkou z Reithu na REITHER KOGEL, cesta přes Gumpoltkopf k Hechenblaikenalm a Kohlgrubenalm a dále k horské stanici Wiedersbergerhornbahn, sjezd lanovkou do Alpbachu (doba chůze cca 3,5 hodiny). Při špatném počasí procházka romantickou soutěskou TIEFENBACHKLAMM. Příjezd v nočních hodinách.

Termíny a ceny

termíndélkaDospělí poznámka 
2.7.-8.7.20187 dní9 690 KčOdjezd též z Plzně.rezervovat

Cena obsahuje

 • dopravu autobusem
 • 5x ubytování v hotelu a depandanci (2lůžkové pokoje s příslušenstvím)
 • 5x polopenzi
 • Alpbachtalskou kartu (Alpbachtalská karta zahrnuje bezplatné použití lanovek 3., 5., 7. den a návštěvu koupališť)
 • průvodce

  Fakultativní výlety

 • pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 250 Kč)
 • 1/1 pokoj (příplatek: 1 500 Kč)

  Slevy

 • sleva 55+ (sleva: 300 Kč)

  © 2003-2018 CK MAYER & CROCUS - specialista na poznávací zájezdy s 28-letou tradicí